فرمانده نیروی زمینی ارتش:

حضور در انتخابات مصداق عینی امر به معروف است

امیر سرتیپ حیدری گفت: حضور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، مصداق عینی ترویج و تحکیم امر به معروف در جامعه اسلامی است.
کد خبر: ۶۷۶۱۵۳
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۷ - 02July 2024

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع کارکنان ستاد نزاجا اظهار داشت: مهم‌ترین کار در زمانه امروز، اهتمام به مسئله مقدس امر به معروف است؛ بدین معنا که امر به معروف را می‌توان به منزله ادای تکالیف، بیان حقایق و انجام وظایف به روش و شیوه پسندیده و معقول دانست.

امیر سرتیپ حیدری

امیر سرتیپ حیدری افزود: حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح را می‌توان به مثابه تحقق مسئله مهم و ضروری امر به معروف در نظر گرفت تا تمامی اقدامات و فعالیت‌ها، در راستای تقویت و تثبیت این فریضه مهم الهی و انجام تصمیمات خوب، دقیق و به‌موقع صورت گیرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، شعار سه‌گانه نیروی زمینی ارتش را گامی بزرگ در زمینه تحقق این فریضه مقدس دانست و تأکید کرد: ولایت‌محوری، عدالت‌محوری و شایسته‌سالاری سه رکنی هستند که در بطن و متن خود، در راستای تحقق شعار‌ها و شعائر مقدس و الهی امر به معروف و نهی از منکر قرار دارند.

وی با اشاره به سنگ‌اندازی‌های دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: قطار انقلاب اسلامی، علی‌رغم چند دهه کارشکنی استکبار جهانی، توطئه‌های داخلی و تحریم‌های ظالمانه اقتصادی، به برکت وجود و توجه به منویات و تدابیر امامین انقلاب اسلامی، توانسته است به راه خود ادامه دهد.

امیر حیدری ادامه داد: امروز نیز این قطار، برای سرعت گرفتن در مسیر خود، نیازمند تحقق هرچه بیشتر امر ولایتمداری و امر به معروف است تا از این رهگذر بتواند به اهداف متعالی خود دست پیدا کند؛ به همین سبب شرکت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، به عنوان تحقق اهداف سه‌گانه نیروی زمینی ارتش و تقویت نظام اسلامی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: تحقق امر به معروف و ولایت‌محوری، صرفاً در جنگ و جهاد در راه خدا خلاصه نمی‌شود؛ بلکه لازم است تا در تمامی عرصه‌ها نظیر عرصه سیاسی و انتخاباتی، با حضور حداکثری در راه حفظ نظام پرخیر و برکت جمهوری اسلامی گام نهاد.

سرتیپ حیدری در پایان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ریشه در معارف اسلامی، الهی و قرآنی دارد و امر به معروف‌هایی نظیر شرکت در انتخابات، به منزله تسریع بخشیدن به امور در راستای تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و مصداق عینی ترویج و تحکیم امر به معروف در جامعه اسلامی است.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها