مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس:

«صندوق رای» خط مقدم مقابله با استکبار جهانی است

سردار «کوشکی» گفت: حرف اساسی انقلاب اسلامی با استکبار جهانی این است که برای قدرت نمی‌جنگیم و برای حاکمیت احکام الهی درحال نبرد هستیم بنابراین روزی تجلی صحنه نبرد با دشمن در دفاع مقدس بود، اما امروز خط مقدم مقابله با استکبار، صندوق رای است.
کد خبر: ۶۷۶۱۹۸
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۴ - 02July 2024

«صندوق رای» امروز خط مقدم مقابله با استکبار جهانی محسوب می‌شودبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از فارس، سرتیپ دوم پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس در همایش جهاد تبیین انتخاباتی شهرستان بیضا، با اشاره به درپیش رو بودن دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: در بزنگاه‌ها و سختی‌های انقلاب اسلامی می‌توان گفت که نصف یا کمتر از آن پای کار بودند همچنین در هشت سال دفاع مقدس نیز حدود ۳ میلیون رزمنده در جبهه‌ها حضور پیدا کردند و از هر ۹ نفر کسی که در آن زمان توانایی حضور در جنگ را داشتند، یک نفر در دفاع مقدس بود.

وی افزود: یک روزی دفاع از انقلاب و ایران اسلامی، حضور و نبرد در سرحدات مقابل دشمنان بود و یک روزی هم در عراق، سوریه و حرمین عصمت و طهارت (ع)، اما امروز وارد عرصه‌ای دیگر از دفاع شدیم.

سردار کوشکی با بیان اینکه هدف اصلی آمریکایی ها، درگیر شدن با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، گفت: غربی‌ها و آمریکایی‌ها باور دارند امام زمان (عج) وجود دارد و خواهد آمد از این رو تمام طراحی‌های حال و آینده آن‌ها بر اساس جلوگیری از اجرای این فرمان الهی است. 

این استاد دانشگاه تقابل تفکر انقلاب اسلامی با استکبار جهانی را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: حرف اساسی انقلاب اسلامی با استکبار جهانی این است که برای قدرت نمی‌جنگیم و برای حاکمیت احکام الهی درحال نبرد هستیم بنابراین روزی تجلی صحنه نبرد با دشمن در دفاع مقدس بود، اما امروز خط مقدم مقابله با استکبار، صندوق رای است.

این مقام مسئول با بیان اینکه «حضور حداکثری» نخستین عنصر در شکل گیری انتخابات است، گفت: در گام نخست، رای دادن به هر دو کاندیدای ریاست جمهوری عمل به فرمان ولی خدا بوده و رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند که اولاتر از انتخاب اصلح، حضور حداکثری است.

سردار کوشکی از همه آحاد مردم خواست که با جهاد تبیین، در راستای دعوت مردم و افزایش مشارکت در انتخابات دور دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری حرکت کنند چراکه حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای در کنار سایر محاسن، موجب افزایش قدرت نظام اسلامی کشورمان در عرصه بین الملل خواهد بود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس تصریح کرد: با منطق جریانات سیاسی نباید جهاد تبیین کرد چراکه منطق آن‌ها به قدرت رسیدن است بنابراین مطلبی درست از گذشته عملکردی، حال و آینده کاندیدا‌های حاضر در دور دوم ریاست جمهوری ارائه داد.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه رئیس جمهور ۹۵ امورات کشور را در دست دارد، گفت: باید در پس از مشارکت پرشور، انتخابی اصلح داشت چراکه سرنوشت چهار سال آینده کشور در گرو انتخاب ما است.

وی با اشاره به ویژگی‌های کاندیدا‌های اصلح، تاکید کرد: دارا بودن سلامت اخلاقی، مدیریت جهادی، سلامت اعتقادی، تخصص، ثبات رفتاری، دفاع از مردم و ولایت فقیه، نداشتن سوءپیشینه عملکردی و کارآمدی از ویژگی‌های یک کاندید اصلح است بنابراین باید با تحلیل درست کاندیدا ها، فردی را که در مسیر انقلاب اسلامی و مردم قرار دارد انتخاب کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار