مدیرکل فرودگاه‌های فارس:

‌زائران حج تمتع فارس ۱۸ تیرماه وارد شیراز می‌شوند

«کشاورز» گفت: نخستین گروه زائران بیت‌الله الحرام دوشنبه، ۱۸ تیرماه ۱۴۰۳ وارد فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز می‌شوند.
کد خبر: ۶۷۶۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۶ - 02July 2024

‌زائران حج تمتع فارس ۱۸ تیرماه وارد شیراز می‌شوندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از فارس، «فخرالدین کشاورز» مدیرکل فرودگاه‌های فارس امروز، ۱۲ تیرماه در جلسه هماهنگی عملیات بازگشت پرواز‌های حج تمتع استان فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: عملیات بازگشت زائران استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد از ۱۸ تا ۲۳ تیرماه با انجام ۱۴ پرواز شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی از مبدأ جده انجام می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های فارس با اشاره به آمادگی عوامل فرودگاهی برای استقبال شایسته از زائران خانه خدا اظهار کرد: برای انجام هرچه بهتر عملیات بازگشت حجاج، هماهنگی لازم با کلیه ارگان‌های مستقر در فرودگاه انجام شده و در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات، تامین تجهیزات ترمینالی از قبیل چرخ دستی، صندلی، چک و بازبینی تسمه نقاله‌ها، تامین سرمایش سالن مستقبلین و افزایش کارکنان خدمات و باربری نیز پیش‌بینی و انجام خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه فرودگاه برای پیشگیری از شیوع بیماری تب دانگ در ایام بازگشت حجاج گفت: در خصوص پیشگیری از رسیدن به اپیدمی و یا کند شدن سرعت توزیع بیماری دانگ، هماهنگی‌های لازم بین ارگان‌های فرودگاهی و پایگاه امداد مرزی با محوریت دانشگاه علوم پزشکی نیز انجام شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها: فارس ، شیراز ، حج تمتع ، حج ، خانه خدا
نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار