موضع گیری جدید عمار حکیم درباره غزه

رئیس جریان حکمت ملی عراق در دیدار سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین با وی، بر ضرورت توقف نسل کشی ساکنان غزه به دست رژیم صهیونیستی تاکیدکرد.
کد خبر: ۶۷۶۲۵۰
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۶ - 02July 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از دفتر اطلاع رسانی جریان حکمت ملی عراق، عمار حکیم، رئیس جریان حکمت ملی عراق امروز میزبان نبیل ابو ردینه، سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین و احمد الرویضی، سفیر فلسطین در بغداد بود. ابو ردینه در این دیدار، سلام و درود محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و تقدیر او بابت مواضع عراق نسبت به قضیه فلسطین را ابلاغ کرد.

موضع گیری جدید عمار حکیم درباره غزه

حکیم مجدداً بر مواضع ثابت نسبت به حمایت از قضیه فلسطین و محکومیت شدید تداوم جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم در نوار غزه و کرانه باختری تاکید کرد.

وی همچنین بر لزوم توقف فوری همه اقدامات برای کشتار برنامه‌ریزی شده فلسطینیان به دست رژیم صهیونیستی بدون توجه به قوانین حقوق بشر، تاکید کرد.

رئیس جریان حکمت ملی عراق با تاکید بر اینکه در تمام دیدارهای خود قضیه فلسطین یکی از موضوعات مورد رایزنی است، در ادامه اعلام کرد: حمایت رسمی و مردمی عراق در همه سطوح به ویژه از طریق کمک به برادران فلسطینی ادامه دارد.

حکیم مواضع کشورهای عربی برای مقابله با طرح‌ها با هدف کوچاندن و بی‌محتوا کردن قضیه فلسطین و حفظ حق تاریخی فلسطینیان در سرزمین خود را ستود.

وی بار دیگر مخالفت خود با سیاست یک بام و دو هوا که جامعه بین الملل در حمایت از تداوم جنگ در نوار غزه از طریق تامین سلاح نیروهای اشغالگر و عدم توجه به ده‌ها هزار شهید قربانی جنایت‌های پیوسته رژیم صهیونیستی دنبال می کند، را اعلام کرد.

رئیس جریان حکمت ملی عراق در پایان بر حمایت از همه اقدامات در چارچوب سازمان‌های بین المللی با هدف توقف جنگ و مجازات عاملان کشتار جمعی در نوار غزه تاکید کرد.

انتهای پیام/۳۷۱

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار