نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

«انتخابات» عرصه تعیین سرنوشت خود و جامعه است

آیت‌الله «عبادی» گفت: مسئله انتخاب در زندگی انسانی به‌ عنوان یک مسئله اصولی در انسان‌شناسی و دین‌شناسی مطرح است و در انتخابات سرنوشت خود، دیگران، جامعه و نسل آینده را در یک مسئله سیاسی تعیین می‌کند.
کد خبر: ۶۷۶۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۸ - 05July 2024

«انتخابات» عرصه تعیین سرنوشت خود و جامعه استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خراسان جنوبی، آیت‌الله «سید علیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی امروز (جمعه) پس از انداختن رأی خود به صندوق شعبه سیار مستقر در دفتر امام جمعه بیرجند، اظهار داشت: خراسان‌ جنوبی با فرهنگ متعالی مردم همواره در سطح ایران انقلابی از نظر کمیت بالاترین امتیازها را دارد صد البته مهم کیفیت است که چه کسانی یا کسی را در سرنوشت مردم، جان، ناموس، خون و دین مردم دخالت دهیم.

وی انتخاب احسن را جزو فطرت انسان دانست و بیان داشت: اگر انسان پا روی ‌فطرت و وجدان خود بگذارد در هر عوارض سویی که پیش بیاید از جمله خون مظلومان شریک است لذا فقط جو بایدن نیست که در سطح جامعه بین‌الملل درخصوص خون زن، کودک و انواع و اقسام جنایات و خیانت تصمیم می‌گیرد بلکه هر فردی همراه، همفکر و سوء انتخاب داد در این موضوعات شریک است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تبیین کرد: هویت، شخصیت و ارزش انسان مساوی با نوع انتخاب او است لذا اینکه یکی سر از حیوانیت در می‌آورد و یکی بالاتر از فرشته می‌شود به انتخاب خودش بر می‌گردد و هر علت و سببی متناسب با آن به معلول خواهد رسید.

آیت‌الله عبادی انتخابات را یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های انسان دانست و خاطرنشان کرد: مسئله انتخاب در زندگی انسانی به‌ عنوان یک مسئله اصولی در انسان‌شناسی و دین‌شناسی مطرح است و در انتخابات سرنوشت خود، دیگران، جامعه و نسل آینده را در یک مسئله سیاسی تعیین می‌کند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار