شلیک ۲۵ موشک توسط مقاومت لبنان به فلسطین اشغالی

منابع خبری گزارش دادند که از صبح امروز جمعه ۲۵ فروند موشک از لبنان به سمت شهرک‌های شمالی و پایگاه‌های نظای اشغالگران در فلسطین اشغالی شلیک شده است.
کد خبر: ۶۷۶۹۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۰ - 06July 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، منابع خبری از شلیک ده‌ها موشک از جنوب لبنان به اهداف رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

شلیک ۲۵ موشک توسط مقاومت لبنان به فلسطین اشغالی

پایگاه خبری قدس الإخباری جمعه شب گزارش داد که از دیروز (جمعه) ۲۵ فروند موشک از جنوب لبنان به اهداف رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است.

از جنوب لبنان خبر می‌رسد که حزب‌الله لبنان مقر تازه تأسیس لشکر ۹۱ در اییلیت را که محل استقرار افسران و نظامیان رژیم صهیونیستی است را در واکنش به بمباران روستا‌های مرزی جنوب لبنان هدف حملات موشکی قرار دادند.

عصر امروز جمعه نیز حزب‌الله لبنان اعلام کرد که دو پایگاه الرمثا و السماقه واقع در ارتفاعات کفرشوبا را با موشک‌های خود هدف قرار داد.

حزب‌الله روز پنج‌شنبه نیز به عنوان بخشی از پاسخ به ترور یکی از فرماندهان آن در حمله روز چهارشنبه اشغالگران در جنوب لبنان، مقر‌های نظامی این رژیم را در آن سوی مرز «با بیش از ۲۰۰ موشک» هدف قرار داد.

پیش از این «هاشم صفی الدین»، رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان روز پنج‌شنبه تاکید کرد که واکنش به ترور سردار «محمد نعمه» از روز چهارشنبه آغاز شد و ادامه خواهد داشت و جبهه همچنان شعله ور و قدرتمند باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها