با حضور مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان برگزار شد؛

آئین کلنگ زنی ساخت یادمان شهید گمنام در شرکت پتروشیمی شهید تندگویان ماهشهر

آئین کلنگ زنی ساخت یادمان شهید گمنام در محوطه شرکت پتروشیمی شهید تندگویان بندر ماهشهر با حضور سردار «عبدالرضا مرادحاجتی»، «سید رضا قاسمی شهری» و جمعی از مدیران، کارکنان و کارگران این مجموعه برگزار شد.
کد خبر: ۶۷۷۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۳ - 07July 2024

آئین کلنگ زنی ساخت یادمان شهید گمنام در شرکت پتروشیمی شهید تندگویان ماهشهربه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، آئین کلنگ زنی ساخت یادمان شهید گمنام در محوطه شرکت پتروشیمی شهید تندگویان بندر ماهشهر امروز با حضور سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان، «سید رضا قاسمی شهری» مدیرعامل شرکت و جمعی از مدیران، کارکنان و کارگران این مجموعه برگزار شد.

سردار مراد حاجتی در این آئین خطاب به مدیران و کارکنان حاضر در این مراسم معنوی، اظهار داشت: شهدای گمنام از خوشنام ترین افراد هستند چون همه جا نام و یاد و رشادت‌شان به نیکی بیان می شود.

وی افزود: امیدواریم کلنگ ساخت یادمان شهید گمنام در این مجموعه باعث رشد معنویت، اخلاص و معرفت شاغلین این مجموعه شود. شهدایی که وجودشان باعث افزایش معنویت و خون‌شان ضامن سلامت و اقتدار هر مکانی است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: مزار شهید گمنام باید محفلی برای خلوت شما باشد. شک نکنید که این شهدا بارها مردم معتقد و متدین ما را شفا بخشیده‌اند چون نزد پروردگارشان از آبرویی متعالی برخوردارند.

سردار مرادحاجتی تصریح کرد: اگر با همت و اراده‌ای که در مجموعه شما دیدیم، یادمان این شهید خوشنام تا قبل از مراسم خاکسپاری به اتمام برسد، این مجموعه ارزشمند صنعتی و تولیدی از میزبانی پیکر یک فرزند پرپر شده و پرافتخار وطن برخوردار خواهند شد. پیکری که معلوم نیست از کدام خطه است، معلوم نیست پدر و مادر او کجا هستند اما وقتی در جوار شما آرام گرفت، برادر دینی همه شما است و بی شک می‌توانید به روح ملکوتی او تمسک بجوئید.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها