رئیس کل دادگستری استان یزد:

طرح‌های بدیع و اثرگذار مهمترین برگ برنده بسیج است

حجت الاسلام طهماسبی با بیان اینکه هنر بسیج گره گشایی از کار مردم بدون هیچگونه منت و توقعی است گفت: خلاء‌های موجود در دادگستری را تنها با روحیه بسیجی می‌توان حل کرد.
کد خبر: ۶۷۷۲۳۲
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۸ - 07July 2024

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، حجت الاسلام و المسلمین «حسین طهماسبی» رئیس کل دادگستری استان یزد در نشست شورای بسیج پایگاه شهیدین دادگستری کل استان اظهار داشت: دوران هشت ساله دفاع مقدس نمونه‌ای کامل از حاکیمت فرهنگ و کار بسیجی بود که باید این تفکر در کشور جاری و ساری شود.

وی با اشاره به معضلات فرهنگی و اجتماعی در جامعه تصریح کرد: باید بسیج به گونه‌ای کار کند که حل مسائل فرهنگی و اجتماعی اولین دغدغه اعضا آن باشد.

طهماسبی اظهار داشت: اگر پایه‌های اعتقادی و فرهنگی اعضای بسیج با برنامه‌های بصیرتی تقویت شود قطعا بسیاری از آسیب‌ها کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به نقش خانواده در جامعه اسلامی گفت: خانواده مهترین رکن اثرگذار در جامعه اسلامی است و اگر بتوان آرامش را در خانواده‌ها تحقق بخشید انقلاب بزرگی در کشور رخ می‌دهد که در این زمینه هم بسیج می‌تواند اثرگذار باشد.

رئیس کل دادگستری استان از بسیج به عنوان متولی کار‌های بر زمین مانده یاد کرد و اضافه کرد: بزرگترین برگ برنده بسیج طرح‌های بدیع در زمان‌های مختلف بوده که توانسته دشمنان را غافل گیر کند.

وی با اشاره به اثرگذاری فضای مجازی و اقبال نوجوانان و جوانان به این فضا افزود: بسیج باید مانند میدان حقیقی در این میدان نیز حضور فعالانه داشته و با محتوای بدیع، جذاب و اثرگذار نقش آفرینی کند.

طهماسبی با تقدیر از فعالیت‌های پایگاه شهیدین دادگستری کل استان در حوزه‌های مختلف گفت: بروز و ظهور بسیج در برنامه‌ها و فعالیت‌های دادگستری باید بیشتر باشد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار