نتانیاهو:

هرگونه توافقی باید اجازه ادامه جنگ را به ما بدهد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی مدعی شد موضع قاطع ما در مخالفت با توقف عملیات نظامی در رفح، حماس را وادار به ورود به مذاکرات کرد.
کد خبر: ۶۷۷۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۰ - 07July 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد: هرگونه توافق تبادل اسرا باید به ما اجازه دهد که تا تحقق همه اهداف جنگ به نبرد ادامه دهیم.

هرگونه توافقی باید اجازه ادامه جنگ را به ما بدهد

 نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی که به منزله مانع‌تراشی مجدد در مسیر مذاکرات آتش‌بس در دوحه است، افزود: این توافق همچنین نباید مجوزی برای قاچاق سلاح به حماس از طریق مرز‌های مصر باشد.

وی با بیان اینکه به موجب این توافق نمی‌توان به بازگشت هزاران فرد مسلح به شمال غزه اجازه داد، گفت: پیشنهادی که اسرائیل با آن موافقت کرده و مورد حمایت بایدن قرار دارد، اجازه بازگشت گروگان‌ها بدون عقب‌نشینی از اهداف جنگ را می‌دهد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: چارچوب کلی توافق به اسرائیل اجازه خواهد داد تا گروگان‌ها بازگردانده شوند، اما به اهداف اعلامی‌مان در جنگ آسیبی وارد نمی‌شود.

نتانیاهو با تاکید بر اینکه ما برای آزادسازی زنده گروگان‌ها از غزه تلاش می‌کنیم، مدعی شد: موضع قاطع ما در مخالفت با توقف عملیات نظامی در رفح، حماس را وادار به ورود به مذاکرات کرد. پیش از این، رسانه‌های اسرائیلی اعلام کرده بودند تیم مذاکره‌کننده این رژیم دوشنبه این هفته برای ادامه مذاکرات راهی دوحه خواهد شد.

انتهای پیام/۹۵۵

نظر شما
پربیننده ها