پیام تبریک فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیا (ص) به پزشکیان

سرلشکر رشید در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
کد خبر: ۶۷۷۳۵۰
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۷ - 08July 2024

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر «غلامعلی رشید» فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیا (ص) در پیامی انتخاب «مسعود پزشکیان» به عنوان نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

سرلشکر رشید

متن این پیام به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
منتخب گرامی ملت شریف و عزیز ایران اسلامی

موفقیت جنابعالی در جلب اعتماد و کسب اکثریت آرای ملت سربلند ایران اسلامی، برای تصدی سمت خطیر ریاست جمهوری اسلامی ایران، عطیه‌ای الهی و فرصتی مغتنم از جانب خدای سبحان و کریم برای خدمت به مردم شریف و تحقق و صیانت از آرمان‌های متعالی نظام اسلامی و منویّات حکیمانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (س) است.

این توفیق بزرگ را به جنابعالی که از سابقه مدیریت جهادی و انقلابی و روحیه و منش مردمی و حضور مؤثر و پیوسته در میدان‌های دفاع از انقلاب اسلامی در برهه‌های مختلف برخوردار بوده‌اید، صمیمانه تبریک می‌گویم.

نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران به منزله بازوی دفاعی-امنیتی نظام و یکی از ارکان اصلی اقتدار ملی، مانند همیشه، تمام ظرفیت‌های خود را در چارچوب مأموریت‌های مصوب و تدابیر فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، در مسیر حمایت و پیشبرد برنامه‌ها و تحقق اهداف قانونی دولت جنابعالی قرار خواهد داد و هرگونه توفیقات دولت را توفیق خود می‌داند.

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص)
سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار