مدیر ستاد دیه استان کرمان خبر داد؛

پویش نذر حریت در ایام ماه محرم

«موسوی قوام» از حضور ۲۳۴ مددجوی جرایم غیرعمد در زندان‌های استان خبر داد و گفت: پویش نذر حریت با هدف آزادی این زندانیان در ماه محرم برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۷۷۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۳ - 08July 2024

پویش نذر حریت در ایام ماه محرم

به گزارش دفاع پرس از کرمان، سید «حجت‌الله موسوی قوام» مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان امروز در جمع خبرنگاران با تسلیت ماه محرم از اجرای پویش نذر حریت به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در این ایام ماه خبر داد و اظهار داشت: این پویش در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها در جرایم غیرعمد اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: پویش نذر حریت با همکاری هیئت‌های مذهبی استان کرمان و کانون مداحان، ذاکران اهل‌بیت و پیرغلامان امام حسین علیه السلام در راستای فراهم کردن زمینه آزادی محکومان غیرعمد استان اجرا می‌شود.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان با بیان اینکه این پویش به دو صورت قابل اجراست، افزود: هر یک از هیئت‌های مذهبی می‌توانند با جمع‌آوری کمک‌های عزاداران حسینی و اعضای خود زمینه‌ساز آزادی محکومان غیرعمد باشند.

وی بیان کرد: عزادارانی هم که قصد دارند نذری را ادا کنند و در این ایام شرایط ادای آن را ندارند، می‌توانند با اهدای هزینه نذری خود در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد سهیم شوند.

موسوی قوام با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد 234 مددجوی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان وجود دارد، افزود: برای آزادی این زندانیان بیش از 40 میلیارد تومان نیاز است و امیدواریم با اجرای این پویش در ایام ماه محرم بتوانیم زمینه‌ساز آزادی تعداد بیشتری از این محکومان باشیم.

وی ادامه داد: مردم نوع‌دوست می‌توانند کمک‌های خود را برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد به ir59017000000020060026‌2002 شماره شبا بانک ملی به نام ستاد مردمی دیه استان کرمان، 0200600262002 شماره حساب ستاد و یا 6037991899974202 شماره کارت  ستاد واریز کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها