فرمانده پدافند هوایی شمال مستقر در مازندران:

هوشیاری کارکنان ارتش جمهوری اسلامی مانع از اجرای کودتای نوژه شد

«مهدی‌نژاد» گفت: هوشیاری کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران، چشم بیدار سازمان حفاظت اطلاعات و امداد غیبی، مانع از اجرای کودتای نوژه شد.
کد خبر: ۶۷۷۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۷ - 08July 2024

هوشیاری کارکنان ارتش جمهوری اسلامی مانع از اجرای کودتای نوژه شدسرهنگ ستاد «سید احمد مهدی‌نژاد» فرمانده پدافند هوایی شمال مستقر در مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در مازندران، اظهار داشت: هوشیاری کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران، چشم بیدار سازمان حفاظت اطلاعات و امداد غیبی، مانع از اجرای کودتای نوژه شد.

وی افزود: خنثی سازی کودتای نوژه با تعامل و همکاری کارکنان ارتش و سازمان حفاظت اطلاعات آغاز شد و بدین ترتیب پس از محاصره پایگاه نوژه، نیرو‌ها وارد عمل شدند و همه افراد مظنون را دستگیر کردند و این کودتا نافرجام ماند.

مهدی‌نژاد تصریح کرد: این چشم بیدار حفاظت اطلاعات، همکاری و تعامل بین کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سازمان حفاظت اطلاعات و امداد‌های غیبی حضرت باری تعالی است که باعث خنثی سازی و شکست نقشه‌های شوم دشمنان اسلام و مردم ایران شد، همانطور که اکنون نیز ارتش و حفاظت اطلاعات با هوشیاری کامل و دست در دست هم، مانع نفوذ دشمن و اجرای نقشه‌های آنان هستند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها