پیام قدردانی تولیت آستان قدس رضوی از تلاش‌های سرپرست ریاست جمهوری

حجت‌الاسلام «مروی» با صدور پیامی از تلاش‌های «محمد مخبر» در دوران حساس و سرنوشت‌ساز مسئولیت قدردانی کرد.
کد خبر: ۶۷۷۴۵۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۶ - 09July 2024

پیام قدردانی تولیت آستان قدس رضوی از تلاش‌های سرپرست قوّه مجریه به گزارش دفاع‌پرس از خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین «احمد مروی» تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی از تلاش‌های «محمد مخبر» سرپرست قوّه مجریه در دوران حساس و سرنوشت‌ساز مسئولیت قدردانی کرد.

متن پیام به این شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم 

برادر عزیز و بزرگوار جناب آقای محمّد مخبر دامت توفیقاته 

سرپرست محترم قوّه مجریه 

سلام علیکم؛ 

احتراماً، وظیفه ایمانی، انقلابی و انسانی می‌دانم صمیمانه مراتب حق‌شناسی و قدردانی خودم را از تلاش‌ها و مجاهدت‌های ارزشمند و کارآمد جناب‌عالی چه در دوران شهید جمهور؛ رئیسی عزیز به عنوان معاون اوّل و چه در دوران کوتاه ولی بسیار حسّاس و سرنوشت‌ساز مسئولیت قوّه مجریه ابراز نمایم.

رفتار خردمندانه، متانت و ایستادگی فداکارانه و صادقانه، پای اعتماد افتخارآفرین رهبر معظّم انقلاب اسلامی بر اداره امور جاری کشور و عدم ورود در عرصه‌های دیگر، الگویی از رفتار مسئولانه و متعهّدانه مدیر تراز نظام مقدّس اسلامی را پیش روی همگان قرار داد و علاوه بر ایجاد محبوبیّت برای شخص جناب‌عالی، سرمایه اجتماعی ارزشمند و الگوی شایسته‌ای برای مدیران برجسته نظام اسلامی در میان مردم آفرید.

مهم‌تر از همه، جلب رضایت ذات اقدس حق جل و علا اوج سعادت و بالاترین مرتبه کمال بشری است که از رهگذر نورانی عمل خالصانه، خدمت خوب به بندگان خداوند متعال و گذشت و گذشت و گذشت حاصل می‌شود که ان‌شاءالله تعالی شامل حال شما خواهد بود.

در جوار ملکوتی و قدسی حضرت ثامن‌الحجج علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیّة والثناء همواره دوام توقیفات‌تان را از ذات اقدس اله خواستارم.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار