مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی ایلام:

مسیر مقاومت تنها راه مبارزه با استکبار است

حجت‌الاسلام «رحیمی» گفت: قیام حضرت اباعبدالله (ع) به ما نشان داد مسیر مقاومت تنها راه مبارزه با استکبار در همه عصر‌ها است.
کد خبر: ۶۷۷۴۶۳
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۴ - 09July 2024

مسیر مقاومت تنها راه مبارزه با استکبار استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ایلام، حجت الاسلام «علی رحیمی» مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام در جلسه توجیهی اعزام مبلغین اظهار داشت:بحث تبلیغ در استان ایلام از مسائل مهمی است که نیازمند تلاش و کوشش، همزمان با کارِکارشناسی و آسیب شناسانه است، متاسفانه استان ایلام در مباحث آسیب‌های اجتماعی در کشور در رتبه‌های بالا قرار دارد واین مسیرِ سخت تبلیغ در استان را به ما نشان می‌دهد.

وی افزود: قیام حضرت اباعبدالله (ع) به ما نشان داد، مسیر مقاومت تنها راه مبارزه با استکبار در همه عصرهاست، ما در سال‌های اخیر با دو دیدگاه مواجه شدیم، بحث سازش و بحث مقاومت، در زمانی که ما بدنبال مذاکره و تفاهم با غرب بودیم، متاسفانه نتوانستیم حقوق به یغما رفته ملت خود را استیفا کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام با اشاره به عزم جدی دولت شهید «رئیسی» برای مقابله با تحریم‌ها (تفکر مقاومت)، خاطرنشان کرد: بررسی و مطالعه، با پیوست مقاومت و شجاعت بود که ما امروز به اذعان خودِ آمریکائی‌ها می‌توانیم تا ۲ میلیون بشکه نفت به فروش برسانیم و این مسائل به ما یادآوری می‌کند که تفکر مقاومت پیروز میدان تحریم است و همین امر باید با مردم درمیان گذاشته شود.

حجت‌الاسلام رحیمی خاطرنشان کرد: توصیه رهبر انقلاب به دولت جدید، جهت استفاده از نیرو‌های جوان و انقلابی را دلیلی بر این مدعا دانست که تفکر مقاومت نجات دهنده و تنها راه مقابله با دشمن است و برای ادامه دادن مسیری که شهید رئیسی به ما نشان دادند، باید از نیرو‌های جوان و انقلابی سود برد.

این مسئول اضافه کرد: در مجموع ۱۰۰ مبلغ اعزامی از استان قم و ۱۵۰ مبلغ بومی، در اجرای برنامه‌های محرم امسال و در امر تبلیغ مشارکت دارند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها