رئیس دفتر سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد؛

اعزام 1300 مبلغ اصفهانی در ماه محرم به سراسر کشور

حجت‌الاسلام «احمدیان» گفت: ۱۳۰۰ مبلغ برادر و خواهر برای تبلیغ در ایام ماه محرم از اصفهان به سراسر کشور اعزام شدند.
کد خبر: ۶۷۷۴۸۷
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۰ - 09July 2024

اعزام 1300 مبلغ اصفهانی در ماه محرم به سراسر کشوربه گزارش دفاع‌پرس اصفهان، حجت‌الاسلام والمسلمین «عبدالرسول احمدیان»  رئیس دفتر سازمان تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه اصفهان با اشاره به این که مبلغان دینی سربازان خط مقدم جهاد تبیین هستند، اظهار داشت: اهمیت جهاد تبیین در طول تاریخ مشخص است؛ تبیین حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) برای قیام عاشورا که باعث شده نام و یاد امام حسین (ع) تا به امروز زنده بماند و تداوم این راه وظیفه همه ما می باشد.

وی یکی از مهم ترین عرصه های تبلیغ امروز را جهاد تبیین و امیدآفرینی بیان کرد و گفت: برای آمادگی هر چه بیشتر مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های تبلیغی در ایام ماه محرم، سلسله جلسات آموزشی محرم با عنوان مدرسه عاشورا برای آنها برنامه ریزی و برگزار شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: اعزام ها به صورت اعزام فردی و گروهی در دو سطح عمومی و تخصصی به سراسر کشور انجام شده و مبلغان در مکان‌های تبلیغی خود مستقر شده و به مدت 12 روز فعالیت‌های تبلیغی خواهند داشت.

وی گفت: نیازسنجی تبلیغی تدوین شده کمک می کند تا فرایند تبلیغ در مناطق مختلف بر اساس ظرفیت محل تبلیغ و تخصص و توان گروه های تبلیغی و مبلغان انجام شود تا بهترین بازدهیو اثرگذاری را برای مخاطبان داشته باشد. امیدوارم همه تلاش های محبان و مبلغان اهل بیت علیهم السلام مورد قبول درگاه احدیث قرار گیرد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها