اختتامیه نیمه نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن پدافند هوایی در اصفهان

اختتامیه مرحله نیمه نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه منطقه پدافند هوایی مرکزی و جنوب شرق برگزار شد.
کد خبر: ۶۷۷۴۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۲ - 09July 2024

اختتامیه نیمه نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن پدافند هوایی در اصفهانبه گزارش دفاع‌پرس از اصفهان، مرحله نیمه نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم نیروی پدافند هوایی ویژه خانواده ها و خواهران شاغل با رقابت شرکت کنندگان منطقه پدافند هوایی مرکزی و جنوب شرق به مدت دو روز به میزبانی اصفهان برگزار شد. نفرات برتر به مسابقات سراسری نیروی پدافند هوایی راه یافتند. 

حجت الاسلام و المسلمین «علیرضا محمود زاده» رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی مرکزی در آیین اختتامیه این مسابقات با تسلیت ایام شهادت سید و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام خانواده های قرآنی را خانواده هایی موفق در عرصه های مختلف عنوان کرد و اظهار داشت: آسیب های حوزه خانواده در این خانواده ها کمتر به چشم می خورد.  

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقات قرآن و رقابت افراد در رشته های قرآنی بهانه ای برای انس با قرآن و جذب افراد بیشتر به انس با قرآن کریم است گفت: برنده واقعی کسی است که به معنای واقعی با قرآن کریم انس گرفته و قرآن فصل الخطاب تصمیمات او در زندگی فردی و اجتماعی است.

سرهنگ «مطهری‌نژاد» جانشین قرآن عترت و نماز اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی  نیز در این مراسم با تقدیر از میزبانی منطقه پدافند هوایی مرکزی به نکاتی در خصوص راههای جذب افراد جدید به عرصه رقابت های قرآنی در رشته های مختلف اشاره کرد.  

وی در ادامه تعداد افراد راهیافته به مرحله سراسری نیرو از دو منطقه را 23 نفر عنوان کرد و از برگزاری مرحله نهایی نیرو در مردادماه خبر داد.

در پایان از نفرات برتر این مسابقات با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

نظر شما
پربیننده ها