مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس:

فعالان فضای مجازی جذابیت‌های دفاع مقدس را نشر دهند

سردار «کوشکی» با بیان اینکه ارزش‌هایی که دفاع مقدس در اختیار ما گذاشته جذاب است و کماکان گیرایی خود را جوان نسل امروز دارد، گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که دفاع مقدس برای ۲۰۰ سال می‌تواند فرهنگ ما را تغذیه کند بنابراین برای دیده شدن جذابیت‌های دفاع مقدس که کمتر معرفی شده، باید فعالان فضای مجازی تلاش کنند.
کد خبر: ۶۷۷۵۳۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۷ - 09July 2024

فعالان فضای مجازی جذابیت‌های دفاع مقدس را نشر دهندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از فارس، آیین اختتامیه ششمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی استان فارس امروز، ۱۹ تیر با حضور سرتیپ دوم پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس، «سید محسن هاشمی» رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس و برگزیدگان این جشنواره فاخر برگزار شد.

سردار کوشکی با اشاره به اینکه امروزه با استفاده از آموخته‌ها و تجربیات در حال حرکت کنیم، اظهار داشت: فرهنگ شهادت امروز به یک مطالبه به خصوص از سوی جوانان جهان اسلام تبدیل شده و نه تنها از شهادت نمی‌ترسیم بلکه به یک ارزش تبدیل شده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس با بیان اینکه از فضای مجازی به عنوان عصر انسان‌های غار نشین فضای دیجیتال یاد می‌شود، ادامه داد: عصر امروز جوامع مجزا با ویژگی به شدت تخصصی و محرمانه است و جوامع در فضای مجازی به صورت جزیره‌ای با قانون ویژه خود می‌شوند.

وی افزود: بمباران دائمی ذهن و اندیشه در فضای مجازی در حال انجام بوده و تلفن همراه و فضای سایبر جز جدا ناپذیری از زندگی مردم شده و هرکسی به دنبال ترویج فرهنگ خود در این فضا است. جنگ‌های امروز نقطه‌ای است و از تلفن همراه به عنوان حداقلی‌ترین ابزار این جنگ یاد می‌شود بنابراین کسانی می‌توانند پیروز شوند که از ظرفیت‌ها به بهترین نحو استفاده کنند. باید تولید و انتشار در فضای مجازی برای بهره برداران متکثر باشد به گونه‌ای که بر تمامی اقشار به خصوص جمعیت خفته جامعه تاثیر بگذارد. 

سردار کوشکی با اشاره به اینکه دفاع مقدس حاوی پل‌های شناور متصل کننده جزایر امروز عصر دیجیتال است، اضافه کرد: ارزش‌هایی که دفاع مقدس در اختیار ما گذاشته جذاب است و کماکان گیرایی خود را جوان نسل امروز دارد چراکه رهبر معظم انقلاب فرمودند که دفاع مقدس برای ۲۰۰ سال می‌تواند فرهنگ ما را تغذیه کند بنابراین برای دیده شدن جذابیت‌های دفاع مقدس که کمتر معرفی شده، باید فعالان فضای مجازی تلاش کنند. 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس ادامه داد: جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی هدف ترویج فرهنگ غنی دفاع مقدس در فضای دیجیتال و مجازی را دنبال می‌کند. دشمن از نابودی نظام اسلامی ما ناامید شده و به دنبال تغییر محتوا در اصول، حرکت و ارزش‌ها است و روز به بروز با تلاش خود، فشار را مضاعف می‌کند، اما جامعه ما در مقابل فشار‌ها خالص‌تر می‌شود و باید بدانیم که آخر الزمان دنیای خالصین خواهد بود.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها