مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان غربی:

لزوم فضاسازی مناسب یادمان‌های شهدای در آذربایجان غربی

سردار «وحیدی» گفت: در بحث فضاسازی و گویا سازی یادمان‌های راهیان نور دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد راهیان نور بایستی به نحو شایسته اقدام و همکاری‌های لازم را داشته باشند.
کد خبر: ۶۷۷۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۴ - 09July 2024

لزوم فضاسازی مناسب یادمان‌های شهدای در آذربایجان غربی

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ارومیه، سردار سرتیپ دوم پاسدار «جلیل وحیدی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی امروز (سه شنبه) در جلسه ستاد راهیان نور که در سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار شد اظهار داشت: اردو‌های راهیان نور یکی از بزرگترین عملیات فرهنگی کشور و گامی موثر برای حفظ برکات ارزشمند ۸ سال دفاع مقدس است.
وی با اشاره به آغاز اردو‌های راهیان نور شمالغرب گفت: توجه به زیرساخت‌ها و خدمات رسانی شایسته به زائران راهیان نور که از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان بازدید می‌کنند یکی از مهمترین اولویت‌ها است.
سردار وحیدی تصریح کرد: در بحث فضاسازی و گویا سازی یادمان‌های راهیان نور دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد راهیان نور بایستی به نحو شایسته اقدام و همکاری‌های لازم را داشته باشند تا با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بتوانیم پیوندی عمیق بین نسل امروز با شهدا و رزمندگان رقم بزنیم.
وی افزود: یکی دیگر از اقداماتی که می‌تواند جلوه خاصی به برگزاری هرچه بهتر این اردوی بزرگ فرهنگی ببخشد استفاده از ظرفیت گرو‌های جهادی در برگزاری اردو‌های راهیان نور است.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی گفت: از ارکان مهم راهیان نور که باید نسبت به آن اهتمام لازم صورت گیرد، حضور خادمین، راوی ها، مبلغین و عالمان دینی مستقر در یادمان‌ها است. 
در این جلسه پس از ارائه نظرات و پیشنهادات مسئولان مصوباتی در راستای همکاری دستگاه‌های اجرایی جهت برگزاری شایسته اردو‌های راهیان نور شمالغرب اتخاذ شد.
انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها