حزب‌الله ۲ پایگاه نظامی رژیم‌صهیونیستی را هدف قرار داد

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که رزمندگان مقاومت امروز (سه‌شنبه) ۲ پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده‌اند.
کد خبر: ۶۷۷۶۰۷
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۸ - 09July 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌های جداگانه‌ای، اعلام کرد که رزمندگان مقاومت امروز (سه‌شنبه) توانستند ۲ پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار دهند.

حزب‌الله ۲ پایگاه نظامی رژیم‌صهیونیستی را هدف قرار داد

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه اول خود اعلام کرد که امروز (سه‌شنبه) سایت نظامی ارتش رژیم اسرائیل در «المرج» را هدف حملات توپخانه‌ای قرار داده است که مستقیما به هدف اصابت کرده‌اند.

در بیانیه دوم حزب‌الله لبنان نیز آمده است که در راستای حمایت از مردم مقاوم فلسطین و پشتیبانی از مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی را در پایگاه «حدب یارین» با موشک هدایت‌شونده هدف قرار داده و منجر به تخریب و آتش‌سوزی آن شده است.

حزب‌الله لبنان امروز برای دومین‌بار فیلم پرواز پهپاد شناسایی خود به نام «هدهد» بر فراز مراکز جاسوسی و پایگاه‌های نظامی و مقر‌های فرماندهی ارتش اسرائیل در جولان اشغالی سوریه را منتشر کرد.

این پرنده به سلامت به آشیانه خود برگشته که شکستی دیگر برای ارتش اسرائیل است؛ به طوری که رادار‌ها و پدافند ارتش این رژیم در رهگیری آن ناکام ماند. منطقه جولان بخشی از خاک سوریه است که رژیم اسرائیل جنگ شش‌روزه این منطقه را به اشغال خود درآورد.

حزب‌الله لبنان پیش از این نیز در اقدامی چالشی، پهپاد شناسایی خود را به شمال آسمان فلسطین اشغالی فرستاده بود و طی آن، تصاویری از مراکز و مناطق مهم و حساس رژیم اسرائیل در حیفا را منتشر کرد.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
پربیننده ها