معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی خبر داد؛

آغاز اعزام راهیان نور شمال‌غرب از ۳۰ تیرماه

«ابراهیمی» گفت: اعزام راهیان نور شمال‌غرب از ۳۰ تیرماه شروع می‌شود بنابراین تمامی دستگاه‌های معین درطول این ایام حتما یک نماینده مستقر در یادمان مورد نظر داشته باشند.
کد خبر: ۶۷۷۶۲۵
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۳ - 09July 2024

به گزارش دفاع‌پرس از ارومیه، «رضا ابراهیمی» معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی امروز (سه شنبه) در جلسه ستاد راهیان نور آذربایجان غربی با بیان اینکه در خصوص معرفی یادمان‌ها کم کار شده است، اظهار داشت: باید دراین خصوص ورود جدی شود و یادمان شهدا باتیزر‌های مختلف و همچنین تولید محتوا معرفی شوند.

وی با بیان اینکه این یادمان‌ها نماد ایثار و مقاومت هستند، گفت: علاوه بر ۱۲ هزار شهید استان ۲۴ هزار شهید مهاجر دراستان وجود دارد بنابراین تکلیف داریم و دینی برگردن ماست که باید ادا کنیم.

وی ادامه داد: نباید طوری باشد که فردا افسوس بخوریم که چرا نتوانستیم در مورد یادمان‌ها کاری انجام دهیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تکمیل زیر ساخت‌های یادمان‌ها افزود: ۶ یادمان مصوب دراستان داریم که یک سری سازمان‌های معین برای یادمان‌ها در نظر گرفته شده است و دستگاه‌های معین این موضوع را با جدیت دنبال کنند.

ابراهیمی به یادمان شهید کاظمی پیرانشهر اشاره کرد و گفت: انتظار این است نهاد مربوطه به این یادمان ورود جدی داشته باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه اعزام راهیان نور شمال‌غرب از ۳۰ تیرماه شروع می‌شود بنابراین تمامی دستگاه‌های معین درطول این ایام حتما یک نماینده مستقر در یادمان مورد نظر داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: با پیگیری سپاه شهدا و استاندار آذربایجان‌غربی، امسال به صورت آزمایشی برای شهرستان چالدران هم کاروان‌های راهیان نور اعزام می‌شوند تا از یادمان این شهر بازدیدکنند.

وی افزود: مرکز راهیان نور شمال غرب کشور در شهرستان مهاباد و در محل پادگان امام سجاد (ع) ایجاد می‌شود که با پیگیری مقام عالی استان اعتباری برای این مجموعه اختصاص یافته است و ضروری است از تمام ظرفیت شهرستان‌ها در جهت آماده سازی آن استفاده شود.

ابراهیمی افزود: این مجموعه هم یک زیر ساخت خوب در حوزه راهیان نور شمال غرب کشور است و هم در مراسم پیاده روی اربعین بخشی از مشکلات را حل می‌کند.

وی تاکید کرد: همچنین راویان راهیان نور هم باید راویان مسلطی باشند و مطالب متقنی مطرح کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی افزود: درطول ۳۲ ماهی که دولت آیت الله رییسی مستقر بود از نظر زیر ساختی برنامه‌های خوبی در حوزه راهیان نور صورت گرفت.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار