فرمانده کل انتظامی مطرح کرد؛

مدیریت هوشمندانه باید در دستور کار پلیس قرار بگیرد

سردار رادان گفت: تعامل همسو و هماهنگی هدفمند و مدیریت هوشمندانه پلیسی با اهتمام جدی باید در دستور کار قرار بگیرد تا بتوانیم به پشتوانه همراهی مردم عزیز، انجام وظیفه کنیم.
کد خبر: ۶۷۷۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۰ - 10July 2024

به گزارش گروه جامعه دفاع‌پرس، سردار «احمدرضا رادان» فرمانده کل انتظامی کشور در کمیسیون عملیات و شور فرماندهی ارشد انتظامی و مرزبانی خراسان رضوی با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: امیدواریم نام ما در زمره عزاداران و شیعه‌های واقعی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) قرار بگیرد و خلوص نیت و ارادت ذخیره‌ای برای آخرت و برکتی برای دنیای ما باشد.

مدیریت هوشمندانه باید در دستور کار پلیس قرار بگیرد

وی افزود: صمیمانه تبریک و تسلیت عرض می‌کنم شهادت سرگرد هادی میرآبادی، فرمانده یگان امداد فرماندهی انتظامی نیشابور که از سالیان گذشته با ایشان در ارتباط نزدیک بودیم و از زمانی که من سکاندار فرماندهی انتظامی کشور شدم این شهید بزرگوار با آن که رفیق صمیمی بودیم حتی یک خواسته از بنده نداشت.

 سردار رادان گفت: امروز که خبر درگیری نیشابور را دادند گفتم شهادت این افسر رشید و با اخلاص فراجا مزد سال‌ها خدمت صادقانه‌اش بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در دیداری که به تازگی با رهبر معظم انقلاب داشتیم و گزارشی که از اقدامات و خدمات همکاران عزیز ارایه شد ایشان فرمودند: کار انتظامی سخت است و واقعاً سخت است.

سردار رادان گفت: این قسمت ما شده که در این سختی دل را با عشق گره بزنیم و به تکلیف خود به شایستگی عمل کنیم تا مزد ارزشمندی هم بگیریم

وی با اشاره به پی در پی بودن ماموریت‌های پلیسی از ابتدای سال و هم اکنون نیز ماموریت محرم و تاسوعا و عاشورا‌ی حسینی و بلافاصله پس از آن آمادگی برای اربعین گفت: این توفیق بزرگی است و باید با حضور، آمادگی و هوشیاری مستند به بینش اطلاعاتی که ضرورت و لازمه کار پلیس خدمتگزاراست، انجام وظیفه کنیم.

فرمانده فراجا بیان داشت: در آمیختگی ماموریت‌های پلیسی ذهن را به معرفت ماه رمضان می‌برد و همان گونه که در ماه رمضان خداوند دنبال بهانه می‌گردد به بندگانش ببخشد، سختی ماموریت‌های ما نیز سبب می‌شود و علتی است برای آن که خداوند به ما مزد مناسب بدهد.

سردار رادان گفت: تعامل همسو و هماهنگی هدفمند و مدیریت هوشمندانه پلیسی با اهتمام جدی باید در دستور کار قرار بگیرد تا بتوانیم به پشتوانه همراهی مردم عزیز، انجام وظیفه کنیم.

وی در بخش پایانی اظهارات خود تصریح کرد: توجه به ترویج قرآن و نهج البلاغه در کنار توجه به معیشت و رفاه کارکنان انتظامی در اولویت‌های اساسی فراجاست که با اهتمام جدی ر دستور کار قرار دارد.

در ابتدای این جلسه سردارمحمد کاظم تقوی فرمانده ارشد انتظامی استان خراسان رضوی و سردار شجاع فرمانده مرزبانی استان، گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه دادند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار