کمیته امداد برگزار می‌کند؛

پویش‌های محرمی احسان|حمایت از ایتام به نیت شهدای کربلا

همزمان با ماه محرم الحرام، پویش اطعام و احسان حسینی با همکاری کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و هئیت های مذهبی آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
کد خبر: ۶۷۷۸۵۳
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۴ - 10July 2024

پویش‌های محرمی احسان|حمایت از ایتام به نیت شهدای کربلا

به گزارش  دفاع پرس از کرمان،همزمان با ماه محرم الحرام، پویش اطعام و احسان حسینی با همکاری کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و هئیت های مذهبی در استان آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

کمیته امداد استان کرمان اعلام کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از طریق شماره گیری کد دستوری #۰۳۴*۸۸۷۷* و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۶۱ ارسال عدد ۱ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ کمک‌های خود را در پویش اطعام و احسان حسینی اهدا کنند و یا از طریق درگاه‌های سایت اکرام و همچنین مراجعه به پایگاه‌های کمیته امداد نسبت به حمایت از ایتام اقدام کنند.

«ناصر عسکری نژاد» مدیرکل کمیته امداد استان کرمان هدف از این پویش را ترویج فرهنگ سنت حسنه اطعام اعلام و  بیان کرد: مبالغی که از طریق مردم جمع‌آوری می‌شود در میان خود گروه‌های مردمی و مراکز نیکوکاری و... توزیع می‌شود و این هزینه‌ها با اولویت نیازمندان محله هزینه می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان ادامه داد: پویش احسان حسینی نیز یکی دیگر از پویش‌هایی است که در ایام محرم و صفر اجرا می‌شود که در قالب آن علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی، خدماتی نیز در حوزه‌های درمان و مسکن برای نیازمندان و مددجویان انجام می‌شود که در واقع خیرین و نیکوکاران می‌توانند نذر خود را در این بخش ادا کنند.

وی در ادامه به پویش «به عشق حسین(ع)» اشاره کرد و یادآور شد: در قالب این پویش، کمیته امداد اقدام به جذب حامیان برای فرزندان ایتام و محسنین می‌کند و هموطنان می‌توانند حداقل یک فرزند را به نیت شهدای کربلا تحت حمایت خود قرار دهند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها