طی مراسمی صورت گرفت؛

تجلیل از زحمات مدیرکل سابق حفظ آثار دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر

طی مراسمی در اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد از زحمات سرهنگ «آسمند» تقدیر شد.
کد خبر: ۶۷۷۸۵۶
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۴ - 10July 2024
 به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ در مراسمی از زحمات سرهنگ پاسدار «امیر عباس آسمند» مدیرکل سابق حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر شد.
 
سرهنگ پاسدار «سلمان خواست خدایی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان و تسلیت ایام محرم، اظهار داشت: در حیات بشر همواره دو اردوگاه حق و باطل وجود داشته است و خدا را شاکریم هستیم که در اردوگاه حق قرار داریم و دارای تمام صفات حسنه است و امیدواریم که در این راه ثابت قدم بمانیم.
 
سرهنگ خواست خدایی با بیان اینکه خدمت در حوزه ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت توفیقی است که نصیب ما شده است، افزود: سرهنگ آسمند در دفاع مقدس، سپاه پاسداران و اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از انسان‌ها و مجاهدین فی سبیل الله هستند که تمام توان خود را در این حوزه در طبق اخلاص گذاشتند. 
تجلیل از زحمات مدیرکل سابق حفظ آثار دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر
 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد از زحمات سرهنگ پاسدار امیر عباس آسمند به پاس کار‌های بزرگی که در دوره مدیریت وی انجام شده است، تقدیر کرد.
 
وی عنوان کرد: به حق خون شهدای کشور که امتداد خون شهدای کربلا است و این روز‌ها که پیروزی خون بر شمشیر است، بتوانیم امانتی که شهدا به دست ما رساندند را به خوبی به آیندگان انتقال دهیم.
 
سرهنگ پاسدار «امیر عباس آسمند» مدیرکل سابق اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: در این چندسالی که افتخار خدمت در این حوزه را داشتم در کنار بهترین کارکنان و مجموعه بودم که از این بابت کمال تشکر را دارم و در خدمت به ایثارگران و خانواده‌های شهدا آماده همکاری لازم در این زمینه هستم. 
 
در پایان این مراسم سرهنگ پاسدار «سلمان خواست خدایی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد به نمایندگی از سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اهدای لوح تقدیر از سرهنگ پاسدار «امیر عباس آسمند» مدیرکل سابق اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل کرد.
 
تجلیل از زحمات مدیرکل سابق حفظ آثار دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر
تجلیل از زحمات مدیرکل سابق حفظ آثار دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار