به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۹
سردار دهقان خبر داد
وزیر دفاع کشورمان از تحویل سامانه پدافندی اس 300 به قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) خبر داد.
کد خبر: ۸۱۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲ - 10May 2016

تحویل سامانه پدافندی اس 300 به قرارگاه پدافند هوایی

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، صبح امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی قرارگاه پدافند هوایی خاتمالانبیاء(ص) به خبرنگاران گفت: سامانه اس 300 امروز در اختیار قرارگاه پدافند هوایی خاتمالانبیا(ص) قرار گرفت.

وی افزود: ما در کنار این سامانه، سامانه باور 373 را در حال تولید داریم؛ که این سامانه نیز قابلیت درگیری با اهدافی از قبیل موشکهای کروز و بالستیک، پهپاد، هواپیماهای جنگی را دارد و قادر است چندین هدف پیشبینی شده را شناسایی کرده و مورد اصابت قرار دهد.

وزیر دفاع با بیان اینکه امروز توفیق داشتیم در قرارگاه پدافند جهت بازدید از دستاوردهای جدید دفاعی حضور پیدا کنیم، گفت: سامانههای مختلف راداری و مراکز فرماندهی و جستجوی مورد نیاز را احصا و در جهت تکمیل آرایهها و سامانهها در سطوح مختلف اقدام کردیم.

سردار دهقان تصریح کرد: بحمدالله آنچه که امروز در حوزه پدافندی داریم کفایت نیازمان را میکند  و سامانههای راداری، کشف و تعقیب و درگیری را در داخل میسازیم و قادریم که سامانههای موشکی و توپخانهای را تولید کنیم؛ که البته در این رابطه باید گامهای بلندی را برداریم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار