به روز شده در: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
سردار کمالی اعلام کرد
جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از ارائه تسهیلات جدید به سربازان و مشمولان متاهل خبر داد.
کد خبر: ۸۲۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳ - 16May 2016

خبر خوش برای سربازان متاهل

 به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سردار موسی کمالی ، در این باره گفت: در راستای سیاستهای جمعیتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و به منظور خوشایندسازی سربازی برای سربازان متاهل، همزمان با میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان و با پیشنهاد ستاد کل نیروهای مسلح و موافقت فرمانده کل قوا، تسهیلات جدیدی برای سربازان متاهل در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه این تسهیلات ابلاغ شده و لازمالاجراست، خاطرنشان کرد: براین اساس هر سرباز متاهل به ازای هر فرزند سه ماه از مدت زمان دوره ضرورتش کسر خواهد شد. همچنین مشمولان غایبی که تا تاریخ ابلاغ این مصوبه دارای غیبت شده باشند، در شمول این مصوبه قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه کلیه سربازان متاهل در شهر محل سکونت همسرشان به کار گرفته خواهند شد اظهار کرد: همچنین مرخصی کارکنان وظیفه متاهل از 22 روز در سال به 30 روز در سال افزایش یافته است.

کمالی ادامه داد: براساس این مصوبه، کارکنان وظیفه متاهل حداقل هفتهای سه روز بعد از ساعت کاری باید از پادگانها ترخیص شوند. همچنین برای آموزشهای فنی و حرفهای که در پادگانها برگزار میشود، سربازان متاهل در اولویت قرار میگیرند.

وی با تاکید بر اینکه این مصوبه از زمان ابلاغ لازمالاجراست، گفت: کلیه نیروهای مسلح باید در خرداد ماه آن را عملیاتی کنند.

جانشین اداره سرمایههای انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه آیا سربازان فعلی نیز امکان بهرهمندی از این تسهیلات را دارند یا خیر، اظهار کرد: کلیه سربازان در حال خدمت و همچنین سربازان در حال آموزش نیز در شمول این مقررات قرار داشته و میتوانند از آن بهرهمند شوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار