به روز شده در: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶
«هادی العامری» تاکید کرد؛
دبیرکل سازمان بدر عراق تأکید کرد که نیروهای الحشد الشعبی نسبت به رعایت ضوابط قانونی و انسانی در آزادسازی شهر فلوجه از سوی نیروهای مردمی به شدت ملزم هستند.
کد خبر: ۸۴۱۷۴
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰ - 24May 2016

نیروهای مردمی در عالی‌ترین درجه اخلاق انسانی با اهالی فلوجه رفتار می‌کنند

به گزارش گروه بینالملل دفاع پرس، همراه با آغاز عملیات آزادسازی شهر فلوجه، از اواخر شب یکشنبه، جریان رسانهای سعودی و برخی جریانهای سیاسی نزدیک به عربستان در عراق، علیه نیروهای الحشد الشعبی و در رد حضور آنها در این عملیات شروع به تبلیغات مسموم کردهاند.

به نوشته پایگاه خبری الغدیر، «هادی العامری» دبیر کل سازمان بدر عراق (بخشی از نیروهای الحشد الشعبی) با درخواست از اهالی شهر فلوجه برای ترک شهر از گذرگاههای امن، گفت که تمامی گروههای الحشد الشعبی در عالیترین درجه اخلاق انسانی و اسلامی و ملی با شهروندان و اهالی فلوجه رفتار میکنند.

العامری در یک مصاحبه مطبوعاتی گفته است: مرحله اول عملیات آزادسازی فلوجه در راستای محاصره دشمن تروریستی است، بنابراین از عزیزان خود در فلوجه میخواهیم تا شهر را به خاطر حفظ جان و سلامتی خود ترک کنند تا داعش از آنها برای سپر انسانی استفاده نکند.

او همچنین از جوانان فلوجه نیز خواست تا برای آزادی شهر با نیروهای امنیتی همکاری کنند.

این فرمانده عالی رتبه نیروهای الحشد الشعبی همچنین نسبت به حفاظت از مال و جان تمامی شهروندان تأکید کرد و آن را خواست اکید مرجعیت عراق دانست.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار