به روز شده در: ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۱
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه:
سردار حاجی‌زاده گفت: ایران به برکت وجود رهبری که جهان نظیر آن را سراغ ندارد و با همت فرزندان و جوانانی که برای حفظ عزت و استقلال آن هم قسم شده‌اند، به عنصر تعیین کننده معادلات جهانی تبدیل شده است.
کد خبر: ۹۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۷ - 16January 2014

ایران به عنصر تعیین کننده معادلات جهانی تبدیل شده است

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده در بازدید از پایگاه دریایی چابهار نیروی دریایی سپاه، در جمع فرماندهان و رزمندگان پایگاه با اشاره به شرایط حساس منطقه ای و جهانی، گفت: ایران به برکت وجود رهبری که جهان نظیر آن را سراغ ندارد و با همت فرزندان و جوانانی که برای حفظ عزت و استقلال آن هم قسم شده اند، به عنصر تعیین کننده معادلات جهانی تبدیل شده است.

فرمانده هوا فضای سپاه در ادامه اظهار داشت: کشتی انقلاب اسلامی در مسیری که تا به امروز طی کرده، از گرداب ها و طوفان های سهمگینی به سلامت عبور نموده و این به برکت هدایتگری ناخدای خدامحور این کشتی و کمک و همدلی و همراهی سرنشینان غیرتمند و ارزشمدار آن محقق شده است.
 
وی افزود: این انقلاب به رغم خواست و میل بدخواهان و دشمنان، به محدوده امن و ایمن وارد شده است و تا رسیدن به ساحل اطمینان، نیازمند استمرار بصیرت، وحدت، همدلی و همراهی و تبعیت از ولی فقیه زمان است.
 
سردار حاجی زاده گفت: امروز اگر جلسات کارشناسان نظامی دشمن به موضوع مواجهه نظامی با ایران که می رسد، هیبت و قدرت نظام اسلامی همه محاسبات آنان را به هم ریخته و چشم طمع آنان را کور می کند و خیال این مواجهه را از مخیله آنها محو می کند، به خاطر حفظ توانمندی و دستیابی به قدرتی است که فرزندان این ملت فراهم ساخته اند.
 
وی افزود: یکی از مجموعه های مهمی که در ایجاد این بازدارندگی و کسب این قدرت و توانمندی و حفظ آمادگی ها، نقشی اساسی داشته است، نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار