صفحه اول
عمومی
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نقطه تمرکز جریان رسانه‌ای دشمن ایجاد ناامیدی از آینده و پشیمانی از گذشته است و این موضوع بر کسی پوشیده نیست و خودشان هم به آن تاکید دارند.
مراسم اختتامیه «جام رسانه امید» با رویکرد «امیدآفرینی و تولید و انتشار خبر خوب» با شرکت بیش از ۵۰۰ رسانه در حال برگزاری است.
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت با بیان اینکه طی سه سال گذشته ۱۲ ماهواره به فضا پرتاب شده است، گفت: راهبرد دشمن بزرگ‌نمایی ضعف‌ها و تسری آ‌ن‌ها به بخش‌های دیگر کشور است.
محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: اگر مردم کشورمان و حتی مردم منطقه در جریان توانمندی‌های جمهوری اسلامی قرار بگیرند، علاوه بر اینکه این توانمندی‌ها موجب امیدآفرینی در جامعه می‌شود، موجب هم‌افزایی ایران بین و کشورهای منطقه نیز می‌شود.
فیلم/ ترویج ناامیدی در جامعه بزرگترین خیانت به ملت است
حجت‌الاسلام «رضایی» مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در مراسم اختتامیه جام رسانه امید گفت: هر کس ناامیدی را در جامعه ترویج کند، بزرگترین خیانت را به مردم کرده است.
روزشمار دفاع مقدس (24 آذر)
24 آذر 1396 هجری شمسی برابر با 26 ربیع الاول 1439 هجری قمری و 15 دسامبر 2017 میلادی
حمایت‌ تسلیحاتی آمریکا از ائتلاف سعودی صلح بین‌المللی را تهدید می‌کند
عبدالسلام:
سخنگوی جنبش انصارالله یمن به بیانیه اخیر شورای امنیت که از این جنبش خواسته بود دست از حملات خود علیه عربستان بردارد، واکنش نشان داد.
روزشمار دفاع مقدس (8 اردیبهشت)
8 اردیبهشت 1396 خورشیدی برابر با 30 رجب 1438 هجری و 29 آوریل 2017 میلادی
تصویر وصیت شهید خلبان روزبه ناظریان به فرزند سه ساله اش آریو برزن در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است.
پربیننده ها
آخرین اخبار