دفاعی و امنیتی
امنیتی
وزیر اطلاعات: نظر ۱۷ اندیشکده غربی و یهودی درباره نتیجه عملیات زمینی رژیم صهیونیستی در غزه/ تغییرات جدی در منطقه رخ خواهد داد
در همایش رؤسای حفاظت اطلاعات فرماندهی کل انتظامی؛
حجت‌الاسلام خطیب گفت: در آینده نزدیک در منطقه تغییرات جدی رخ خواهد داد و شاهد برخورد مقتدرانه با گروهک‌ها و باند‌ها و تشکل‌های ضد امنیتی و به معنای عام اقدامات تروریستی خواهیم بود.
وزیر اطلاعات: طوفان‌الاقصی ابهت پوشالی صهیونیسم را شکست
به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان؛
حجت‌الاسلام خطیب گفت: عملیات تاریخی طوفان‌الاقصی توسط مقاومت اسلامی فلسطین شکست مفتضحانه دیگری را در منطقه متوجه آمریکا کرده و ابهت پوشالی صهیونیسم متجاوز را به طور کامل به هم ریخته است.
بازداشت عوامل گروهک منافقین در عملیات مشترک اداره‌کل اطلاعات و اطلاعات سپاه
اداره‌کل اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان در پی بازداشت ۱۹ عامل گروهک منافقین در این استان، بیانیه مشترکی صادر کردند.
طوفان الاقصی مبدأ تاریخی جدیدی برای محو رژیم صهیونیستی خواهد بود
حجت‌الاسلام خطیب:
وزیر اطلاعات با اشاره به عملیات پیروزمندانه رزمندگان حماس علیه رژیم صهیونیستی، گفت: به اعتراف سران رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌ها، هیچ زمان اسرائیل به قبل از طوفان الاقصی برنمی‌گردد و به تعبیر ما، بعد از طوفان الاقصی شرایط اسرائیل تاریخی است و به تعبیر بنده، خود مبدأ تاریخ است.
انتقام ویرانگر در انتظار رژیم صهیونیستی است
وزیر اطلاعات:
حجت‌الاسلام خطیب گفت: رژیم صهیونیستی و حامیان آن باید منتظر انتقام الهی و انتقامی که به‌وسیله مردم بر آن‌ها تحمیل خواهد شد باشند که انتقامی سخت، ویرانگر، مهلک و نابودکننده‌ای است.
عملیات «طوفان‌الاقصی» شکستی بی‌سابقه برای استکبار جهانی است
وزیر اطلاعات:
حجت‌الاسلام «خطیب» عملیات طوفان‌الاقصی را شکستی بزرگ، بی‌سابقه و ویرانگر برای راهبرد همه کسانی دانست که ظلم، استکبار، استعمارگری، نژادپرستی و اشغالگری را در دنیا دنبال می‌کنند.
وزیر اطلاعات: عملیات «طوفان الاقصی» فتح‌الفتوح است
در پیامی؛
حجت‌الاسلام خطیب در پیامی اعلام کرد: عملیات طوفان الاقصی باعث شد جهانیان در بهت فرو روند و صهیونیست‌های غاصب از خوف جان بی‌ارزش خود قالب تهی کنند.
قدردانی وزیر اطلاعات از مجاهدت‌های پلیس در مقابله با اغتشاشات
با صدور پیامی صورت گرفت؛
حجت‌الاسلام «خطیب» در پیامی ضمن تبریک هفته فراجا از مجاهدت‌های پلیس در مقابله با اغتشاشات قدردانی کرد.
شکست راهبرد «کشته‌سازی»
یادداشت/ سید محمدجواد میرخانی
دشمنان در راستای اجرای راهبرد «کشته‌سازی» در اغتشاشات سال گذشته، می‌خواستند تعداد اسامی لیست کشته‌شدگان را حتی تا ۳۰۰ نفر نیز افزایش دهند، تا از این طریق احساسات مردم، خصوصاً مردم پایتخت را تحریک کنند و آن‌ها را علیه نظام اسلامی به خیابان‌ها بکشانند.
اقتدار امنیتی؛ ضامن امنیت و آرامش جامعه
یادداشت/ رحیم محمدی
اقتدار امنیتیِ حاصل از تلاش‌ها و مجاهدت‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) باعث شده است که امنیت در جامعه حکم‌فرما باشد.
صفحه  از ۵۵
پربیننده ها
آخرین اخبار