استانها
عمومی
آیین عزاداری عاشورای حسینی در خرم آباد+ فیلم
آیین عزاداری عاشورای حسینی همزمان با سراسر کشور در خرم‌آباد مرکز استان لرستان برگزار شد.
گزارش دفاع‌پرس از برگزاری آیین عزاداری عاشورای حسینی در سراسر کشور
همزمان با عاشورای حسینی مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) در شهر‌ها و روستا‌های سراسر کشور برگزار شد تا بار دیگر ملت شریف ایران اسلامی عشق و ارادت قلبی خود به سیدالشهدا (ع) را نشان دهند.
حضور گسترده ایرانیان در راهپیمایی روز جهانی قدس+ فیلم
راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور باشکوه ‌اقشار مختلف مردم در تمام شهرهای ‌ایران اسلامی ‌با شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» برگزار شد.
رونمایی از کتاب «نقش جامعه ورزش استان مرکزی در دفاع مقدس»
مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی خبرداد:
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: همزمان با سوم خرداد کتاب «نقش جامعه ورزش استان مرکزی در دفاع مقدس» رونمایی می شود.
تصاویر/ زائران راهیان نور در یادمان شهدای «اروند»
ما توانستیم ۴۶۲/
یادمان «اروند»، محلی است برای گرامی‌داشت شهدای عملیات بزرگ «والفجر ۸» در ساحل شرقی اروند رود و در برابر شهر ساحلی عراقی «فاو» بنا شده است.
تصاویر/ زائران راهیان نور در یادمان «فکه»
ما توانستیم ۴۴۹/
عید که می‌رسد دوست داری از این دنیا لحظه‌ای فارغ شده و سبک‌تر شوی و دلت را بتکانی و آسمانی وارد سال جدید شوی. کوله پشتی را برداشته و راهی سرزمین نور می‌شوی. در این سفر نیز شهدا در هر لحظه و هر قدم همراه زائران هستند. در ادامه با انتشار تصاویری از یادمان فکه شما را نیز راهی این سفر معنوی می‌کنیم.
تصاویر/ زائران راهیان نور در یادمان شهدای «هویزه»
ما توانستیم ۴۴۶/ عکس: نوید اسماعیلی
یادمان شهدای هویزه در ۲۵ کیلومتری شهر «هویزه» واقع شده است. در این منطقه ۶۸ نفر از پاسداران و نیروهای داوطلب از جمله تعدادی از دانشجویان پیرو خط امام خصوصا «سیدحسین علم الهدی» در یک عملیات عاشورایی پس از درگیری با یک ستون تانک عراقی، مقتدرانه و مظلومانه به شهادت رسیدند.
مدافعان حرم به عشق «ایثار و شهادت» در برابر متجاوزان داعشی می‌جنگند
فرمانده دوران دفاع مقدس در سنندج:
فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: مدافعان حرم، برادران اهل تسنن و تشیع در مرزهای سوریه به عشق ایثار، شهادت و برای حفظ ارزش‌های نظام اسلامی در برابر متجاوزان داعشی ایستادگی و می‌جنگند.
سریالی درباره شهید «آبشناسان» ساخته می شود
در نشست با رییس رسانه ملی مطرح شد؛
در نشست رییس رسانه ملی با هنرمندان و چهره‌های شهر سنندج، فرزند شهید «آبشناسان» از رسانه ملی به دلیل ساخت سریالی درباره پدرش تشکر کرد.
دشمنان با کوچک‌ترین خطا علیه ایران پاسخ کوبنده‌ای دریافت می‌کنند
امیر سرتیپ «حیدری»:
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برای پاسداری از کشورمان همه نیروهای مسلح انگشتانشان بر روی «ماشه» است و اگر دشمنان کوچک‌ترین خطایی و توطئه‌ای انجام دهند پاسخ کوبنده‌ای از طرف ما دریافت خواهد کرد.
پربیننده ها
آخرین اخبار