استانها
عمومی
رونمایی از کتاب «نقش جامعه ورزش استان مرکزی در دفاع مقدس»
مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی خبرداد:
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: همزمان با سوم خرداد کتاب «نقش جامعه ورزش استان مرکزی در دفاع مقدس» رونمایی می شود.
تصاویر/ زائران راهیان نور در یادمان شهدای «اروند»
ما توانستیم ۴۶۲/
یادمان «اروند»، محلی است برای گرامی‌داشت شهدای عملیات بزرگ «والفجر ۸» در ساحل شرقی اروند رود و در برابر شهر ساحلی عراقی «فاو» بنا شده است.
تصاویر/ زائران راهیان نور در یادمان «فکه»
ما توانستیم ۴۴۹/
عید که می‌رسد دوست داری از این دنیا لحظه‌ای فارغ شده و سبک‌تر شوی و دلت را بتکانی و آسمانی وارد سال جدید شوی. کوله پشتی را برداشته و راهی سرزمین نور می‌شوی. در این سفر نیز شهدا در هر لحظه و هر قدم همراه زائران هستند. در ادامه با انتشار تصاویری از یادمان فکه شما را نیز راهی این سفر معنوی می‌کنیم.
تصاویر/ زائران راهیان نور در یادمان شهدای «هویزه»
ما توانستیم ۴۴۶/ عکس: نوید اسماعیلی
یادمان شهدای هویزه در ۲۵ کیلومتری شهر «هویزه» واقع شده است. در این منطقه ۶۸ نفر از پاسداران و نیروهای داوطلب از جمله تعدادی از دانشجویان پیرو خط امام خصوصا «سیدحسین علم الهدی» در یک عملیات عاشورایی پس از درگیری با یک ستون تانک عراقی، مقتدرانه و مظلومانه به شهادت رسیدند.
مدافعان حرم به عشق «ایثار و شهادت» در برابر متجاوزان داعشی می‌جنگند
فرمانده دوران دفاع مقدس در سنندج:
فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: مدافعان حرم، برادران اهل تسنن و تشیع در مرزهای سوریه به عشق ایثار، شهادت و برای حفظ ارزش‌های نظام اسلامی در برابر متجاوزان داعشی ایستادگی و می‌جنگند.
سریالی درباره شهید «آبشناسان» ساخته می شود
در نشست با رییس رسانه ملی مطرح شد؛
در نشست رییس رسانه ملی با هنرمندان و چهره‌های شهر سنندج، فرزند شهید «آبشناسان» از رسانه ملی به دلیل ساخت سریالی درباره پدرش تشکر کرد.
دشمنان با کوچک‌ترین خطا علیه ایران پاسخ کوبنده‌ای دریافت می‌کنند
امیر سرتیپ «حیدری»:
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برای پاسداری از کشورمان همه نیروهای مسلح انگشتانشان بر روی «ماشه» است و اگر دشمنان کوچک‌ترین خطایی و توطئه‌ای انجام دهند پاسخ کوبنده‌ای از طرف ما دریافت خواهد کرد.
رزمایش مدافعان حرم در «یاسوج» برگزار می‌شود
رزمایش 2 روزه مدافعان حرم با نام سردار «ستار اورنگ» تنها شهید مدافع حرم «کهگیلویه وبویراحمد» با حضور 6 گردان بیت المقدس و 2 گردان امداد و نجات روزهای (پنجشنبه و جمعه) هفته‌جاری در منطقه «کوه وا» واقع در تیپ مستقل 48 فتح یاسوج برگزار خواهد شد.
یادواره شهدای مدافع حرم دلیجان برگزار می‌شود
23 فروردین؛
دومین یادواره شهدای مدافع حرم دلیجان چهارشنبه (23 فروردین) بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن(ع) این شهر برگزار می‌شود.
دوسالانه اجلاسیه شهدای شاهرود برگزار می‌شود
فرمانده سپاه ناحیه شاهرود گفت: دوسالانه اجلاسیه شهدای شهرستان با اجرای نمایش فصل شیدایی گروه هنری مهنّا در اردیبهشت‌ماه امسال برگزار می‌شود.
پربیننده ها