به روز شده در: ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰
استانها
خراسان رضوی
شهید «محمد رضایی» به روایت تصویر
«محمد رضایی» از رزمندگان اطلاعات عملیات لشکر ۲۱ امام رضا (ع) بود که به‌عنوان غواص خط‌شکن در عملیات کربلای ۴ شرکت کرد و به اسارت نیروهای بعثی درآمد تا این‌که در سال ۱۳۶۶ در زیر شکنجه دژخیمان ارتش بعث عراق به شهادت رسید و پیکر مطهرش سال ۱۳۸۱ به میهن اسلامی بازگشت.
فرستادگان امام رضا (ع) به روایت تصویر (۷۷)
مدیریت اسناد و مدارک اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی، تصاویر پیشکسوت و آزاده دفاع مقدس «محسن میرزایی» را منتشر کرد.
ضرورت تقویت سرفصل‌های درسی مرتبط با دفاع مقدس
یادداشت/ قاسمعلی خدابنده
«دفاع مقدس» به‌عنوان یک فراز عظیم تاریخ انقلاب اسلامی، این ظرفیت را دارد که به‌عنوان سرفصل درسی مجزا در مدارس نیز تدریس شوند؛ همان‌طور که این مهم در دانشگاه‌ها اتفاق افتاده و برکات عظیمی در جهت آگاه‌سازی جوانان نخبه و قشر دانشگاهی داشته است.
تصاویر/ همایش فرماندهان یگان‎های نزاجا در منطقه شمال‎شرق کشور
عکس: مرتضی نبوی‎نژاد
همایش تبیین فرامین مقام معظم رهبری ویژه فرماندهان یگان‎های مختلف نیروی زمینی ارتش در منطقه شمال شرق کشور با حضور امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نزاجا برگزار شد.
اساس کار نزاجا، تحقق دستورات فرمانده کل قواست
فرمانده نیروی زمینی ارتش در مشهد:
امیر سرتیپ حیدری گفت: تحقق دستورات فرماندهی معظم کل قوا اساس کار نزاجاست و سلسله مراتب فرماندهی در ارتش، کسب رضای الهی را در گرو جلب رضایت ولی‌فقیه می‌داند.
فرازهای ناگفته‌ای از سخنان سپهبد شهید «صیاد شیرازی»
فرازهایی از سخنان امیر سپهبد شهید «علی صیاد شیرازی» جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح که بعد از عملیات «بدر» ایراد شده است، منتشر شد.
اینفوگرافیک/ لشکر ۷۷ پیروز ثامن‌الائمه (ع) نزاجا
اینفوگرافیک لشکر ۷۷ پیروز ثامن‌الائمه (ع) نزاجا به مناسبت دهه ارتش جمهوری اسلامی، توسط خبرگزاری دفاع مقدس خراسان رضوی در فضای مجازی منتشر شد.
تحقق اندیشه دفاعی اسلام در دفاع مقدس
یادداشت/ موسی‌الرضا عبداللهی
نظریه جهاد و دفاع که از منظر قرآن و شریعت، نهادینه کردن اندیشه ولایت‌پذیری در جامعه است در دوران دفاع مقدس در جامعه عینیت یافت و مبنای مکتب جهادی رزمندگان اسلام در نهضت امام خمینی (ره) شد.
آغاز عهد عاشقی یک زوج جوان در یادمان شهدای گمنام تربت‌ جام+ تصاویر
یادمان شهدای گمنام تربت جام میعادگاهی برای آغاز زندگی مشترک زوج تربت جامی شد.
اینفوگرافیک/ شهید «علی صیاد‌شیرازی»
اینفوگرافیک شهید «علی صیاد‌شیرازی» جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، توسط کنگره ۱۸ هزار شهید استان خراسان رضوی در فضای مجازی منتشر شد.
صفحه  از ۴۹۴
پربیننده ها