به روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۲
استانها
خراسان رضوی
الگوسازی با بهره‌گیری از آموزه‌های مقاومت، نیاز فرهنگ عمومی است
سرپرست دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی خراسان رضوی:
«تحفه‌گر» با برشمردن اهمیت دزفول در دوران دفاع مقدس و حسن انتخاب روز ملی مقاومت و پایداری در بزرگداشت مقاومت مردم این شهر، الگوسازی پایداری آگاهانه در فرهنگ عمومی بر مبنای آموزه‌های مقاومت و تجارب دفاع مقدس را ضرورت امروز دانست.
ارتقای توانمندی‌های دفاعی نیاز امروز جمهوری اسلامی است
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی:
سردار «یوسفعلی‌زاده» گفت: اگر جمهوری اسلامی آمادگی، امکانات، اقتدار و تجاربی که امروز از آن بهره‌مند است را در سال 59 در اختیار داشت هرگز خرمشهر سقوط نمی‌کرد؛ بر همین اساس اشغال و فتح خرمشهر به ما آموخت که همواره باید قوی باشیم و در عرصه‌های مختلف ازجمله نظامی و دفاعی متناسب با نوع تهدیدات دشمن توانمندی خود را ارتقا دهیم.
برگزاری یادواره شهدای روحانی در سبزوار
یادواره شهدای روحانی شهرستان سبزوار پنجشنبه پنجم خرداد برگزار می‌شود.
احراز هویت شهید «محمداسماعیل عرب‌زوزنی»+ جزئیات مراسم
هویت پاسدار شهید «محمداسماعیل عرب‌زوزنی» از شهدای مفقودالاثر استان خراسان رضوی از طریق آزمایش ژنتیک احراز شد.
فتح خرمشهر عزت جمهوری اسلامی را در عرصه ‌بین‌المللی به‌همراه داشت
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ فرمانده سپاه امام رضا (ع):
سردار «غیاثی» گفت: بعد از فتح خرمشهر انقلابیون دنیا به ایران دل بستند و بعد از این فتح شاهد تثبیت نظام اسلامی بودیم و دنیا به این حقیقت دست یافت که باید به ایران اسلامی به‌عنوان کشوری مستقل احترام بگذارد.
فاتحان خرمشهر درس «مقاومت» به آزادیخواهان جهان دادند
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی:
سردار «یوسفعلی‌زاده » گفت: امروز مسلمانان منطقه، گروه‌های جهادی شیعه و سنی و همچنین سایر اقوام و ملل، از فاتحان خرمشهر آموخته‌اند که ایستادگی، ایثار و از خودگذشتگی کنند و خالق پیروزی شوند. امروز از هر زمان دیگری آمریکای جنایتکار مأیوس‌تر است.
تصاویر/ سفر مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی به شهرستان صالح‌آباد
حضور در مراسم گرامیداشت آزادسازی خرمشهر، شرکت در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، ادای احترام به شهدای گمنام، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگر دفاع مقدس و حضور در شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از برنامه‌های سردار یوسفعلی‌زاده در سوم خرداد روز مقاومت و پایداری در شهرستان صالح‌آباد بود.
جمهوری اسلامی عزتمندانه و بدون عدول از ارزش‌ها در برابر استکبار ایستاده است
فتح خرمشهر، فتح خون/ تولیت آستان قدس رضوی:
حجت‌الاسلام «مروی» گفت: ایران اسلامی بدون عدول از ارزش‌ها و علی‌رغم همه تحریم‌های دشمن در حوزه‌های مختلف علمی از جمله پزشکی و دانش‌بنیان پیشرفت‌های قابل توجهی داشته و با عزت و اقتدار در برابر مستکبران ایستاده است.
فاتحان خرمشهرهای پیش‌رو روحانیون ولایتمدار هستند
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:
آیت‌الله «علم‌الهدی» گفت: در عرصه فتح خرمشهرهای پیش‌رو، میدان‌داران همان روحانیونی هستند که چشم به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی دارند و با همان شهامت رزمندگان عملیات بیت‌المقدس، در خیمه ولایت و رهبری سربازی می‌کنند و می‌دانند که تا زمانی که جریان ولایت بر رهبری انقلاب مسلط است، هیچ انحرافی در مسیر زمینه‌سازی برای فرج حضرت بقیه‌الله الاعظم (ارواحنا فداه) حادث نخواهد شد.
تصاویر/ یادواره شهدای ارتش در مشهد
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ عکس: حسن سوگندی
به‌مناسبت سالروز فتح خرمشهر، نخستین یادواره شهدای ارتش منطقه غرب مشهد با حضور فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا در مسجد چهارده معصوم شهرک لشکر برگزار شد.
صفحه  از ۷۵۵
پربیننده ها