به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹
استانها
خراسان رضوی
اخوت دینی و وحدت ملی؛ اعجاز «شهید شوشتری»
یادداشت/ غلامرضا بنی اسدی
دشمن اما غافل بود که اگر «شوشتریِ» تجسم‌یافته در قامتِ نورعلی را بتوان به هر شکل، محدود کرد، «شهید شوشتری» را هرگز نمی‌توان از پا انداخت. او ایستاده است و اعجاز شهادت، تعالی‌بخش وحدت ملی و اخوت دینی در سیستان و بلوچستان است.
دیوارنگاره شهیدان «عظیمی‌مجاور» در مشهد رونمایی شد
در مراسمی با حضور جمعی از مدیران شهری و خانواده شهدا از دیوارنگاره شهیدان «عظیمی‌مجاور» در مشهد رونمایی شد.
تدوین اسناد پژوهشی دفاع مقدس، دغدغه رهبر معظم انقلاب اسلامی است
مدیر دانشنامه دفاع مقدس خراسان رضوی:
«قاصد نظامیان» گفت: تدوین یک گنجینه اطلاعاتی دقیق از دفاع مقدس، دغدغه رهبر معظم انقلاب اسلامی است و این گنجینه تاریخی تنها در صورتی می‌تواند به عنوان یک سند پژوهشی رسمی مطرح باشد که ضابطه‌مند، مستند و علمی باشد.
تصاویر/ نشست کمیته هنری شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی
عکس: جلال صلواتی
نشست کمیته هنری و سینمایی شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خراسان رضوی با محوریت میزبانی مشهد از پنجمین جشنواره ملی فانوس، به ریاست مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و سایر اعضا در مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان برگزار شد.
آرمان‌های دفاع مقدس با زبان هنر جاودانه خواهند شد
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی:
سردار «یوسفعلی‌زاده» گفت: اندیشه و آرمانی ماندگار خواهد شد که با زبان هنر فاخر و اثرگذار عرضه شود؛ بر همین اساس جشنواره فانوس یکی از حرکت‌های ماندگار و اثرگذار در راستای تحقق نشر ارزش‌های دفاع مقدس است.
تصاویر/ تشییع شهید «محمد محمدی» در تربت حیدریه
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهید «محمد محمدی» از رزمندگان تخریب یگان‌های رزم خراسان و جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس در تربت حیدریه برگزار شد.
پیکر شهید «محمد محمدی» در تربت‌ حیدریه تشییع شد
پیکر جانباز 70 درصد دفاع مقدس شهید «محمد محمدی» با حضور مسئولان تربت‌ حیدریه و مردم تشییع و در گلزار شهدای بهشت عسکری به خاک سپرده شد.
نشر ارزش‌های دفاع مقدس، یک جهاد مستمر است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی:
سردار «یوسفعلی‌زاده» گفت: حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یک جهاد مستمر است و باید با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها با صد زبان به همه ابعاد این حماسه ملی پرداخت تا از دفاع مقدس به عنوان هویت ماندگار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع شود.
برگزاری رزمایش همدلی و مواسات به همت فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی+ تصاویر
ششمین مرحله از سلسله رزمایش‌های مواسات و همدلی افسران و کارکنان مرزبانی خراسان رضوی با هدف کمک به معیشت افراد نیازمند در شهرستان‌های مرزی، صبح امروز و همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
برگزاری آیین گرامی‌داشت شهید «رضا اسماعیلی» در مشهد
مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم لشکر فاطمیون «رضا اسماعیلی» ۲۶ مهر در مشهد برگزار می‌شود.
صفحه  از ۶۱۴
پربیننده ها
آخرین اخبار