استانها
سیستان و بلوچستان
کارآفرین برتر ملی شهرستان کنارک عنوان کرد؛
«ادیب زاده» گفت: من با روحیه و تفکر بسیجی در دهه ۷۰ تصمیم گرفتم وارد حوزه تولید مواد غذایی شوم تا فردی موثر برای کشور خود باشم.
رئیس بهزیستی شهرستان خاش عنوان کرد؛
تمندانی گفت: مزار شهدای گمنام پارک تفتان خاش با حضور مسئولین و کارکنان بهزیستی شهرستان خاش، عطرافشانی و غبارروبی شد.
سرهنگ پاسدار قاسم حسن زاده:
سرهنگ پاسدار قاسم حسن زاده در سالروز اسارت گفت: در حمله بعثی‌ها ۵ روز بعد از پذیرفتن قطعنامه ۵۹۸ با تصرف اهواز تعداد زیادی از رزمندگان را به اسارت گرفت.
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان:
«کلبعلی» گفت: استان سیستان و بلوچستان با ظرفیت خوب و الگوهای مناسبی که دارد می‌تواند برای نسل جدید قهرمانان واقعی معرفی کند و این رسالت بر عهده نویسندگان بومی و قشر هنرمند است.
بازخوانی نخستین قیام به خونخواهی امام حسین (ع) محور وحدت و انسجام اسلامی است
دبیر ستاد کشوری گرامیداشت نخستین قیام به خونخواهی امام حسین (ع):
حجت‌الاسلام‌ «حیدری نسب» با بیان اینکه بازخوانی قیام به خونخواهی امام حسین (ع) محور وحدت و انسجام اسلامی است، گفت: این واقعه در ۲۵ محرم روز شهادت امام سجاد (ع) را می‌توان به عنوان یکی از عناصر اصلی در گسترش وحدت و انسجام اسلامی همانند اجتماع بزرگ اربعین تبدیل کرد.
خطیب نمازجمعه زاهدان:
خطیب نمازجمعه زاهدان در خطبه‌های این هفته نمازجمعه گفت: عزاداری در ایام سوگواری سیدالشهدا (ع) و یاران شهیدش به نوعی شرکت در حماسه آنها و مایه حیات اسلام است.
استوری‌موشن سروان شهید «محمود مطهری» که شب گذشته در پی اقدام تروریستی اشرار در سراوان شهادت رسید.
شب گذشته؛
در پی اقدام تروریستی اشرار در سراوان یک افسر پلیس به شهادت رسید.
طی حکمی؛
سرتیپ پاسدار محمدرضا اسحاقی طی حکمی از سوی فرمانده کل انتظامی کشور، به عنوان فرمانده جدید انتظامی سیستان و بلوچستان منصوب شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان:
مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان از خانواده معظم شهید ورزشکار فوتبالیست «محمد امین ریگی» شهرستان خاش دیدار کرد.
پربیننده ها
آخرین اخبار