به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۴
استانها
سمنان
عملیات مرصاد تداعی ارزش‌ها و ایثارگری ملت ایران بود
در چهارمین جشنواره استانی «ترنم فتح» مطرح شد؛
سرهنگ «سلامی» گفت: عملیات مرصاد تداعی ارزش‌ها و ایثارگری ملت ایران و یکی از موفق‌ترین عملیات‌های دوران دفاع مقدس بود که نابودی سازمان نظامی منافقین را به همراه داشت.
مسئولیت شما ادامه دادن راه شهداست
وصیت‌نامه شهید «رضا نادری» روی سنگ قبرش:
شهید «نادری» در قسمتی از وصیتنامه خود آورده است: ای برادر، به کجا می‌روی کمی درنگ کن آیا با کمی گریه و یک فاتحه خواندن بر مزار من و امثال من، مسئولیتی را که با رفتن خود بر دوش تو گذاشته ایم از یاد خواهی برد!
درخشش گردان سیدالشهدا (ص) شاهرود در عملیات مرصاد
روایتگر دفاع مقدس گفت:
حجی گفت: رزمندگان شهرستان شاهرود در عملیات مرصاد در قالب گردان سیدالشهداء از جان خود گذشتند تا فروغ منافقین تا ابد از میان برود.
مرصادی که جاودان نشد
بیانیه اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس سمنان به مناسبت سالروز عملیات مرصاد؛
اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان به مناسبت سالروز عملیات مرصاد بیانیه‌ای صادر کرد.
عملیات مرصاد دست انتقام خدا بود
یادداشت/ مهدی خراسانیان
منافقین کوردل که دچار توهم بزرگ‌پنداری شده بودند نام خود را که چند نفر بیشتر نبودند گذاشتند «ارتش آزادی بخش» و گمان کردند که اگر نامشان را «ارتش» بگذارند به اندازه همان نام بزرگ می‌شوند.
اینفوگرافیک/ یادمان شهدای گمنام «شهر امیریه»
اینفوگرافی یادمان شهدای گمنام «شهر امیریه» به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی توسط اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سمنان منتشر شد.
خیال واهی منافقین برای رسیدن به تهران
یادداشت/ سعید اللهیاری
رجوی در اجتماع نیرو‌های سازمان در حالی که شعار «امروز مهران فردا تهران» را سر می‌دادند، گفت: دیگر وقت آن رسیده است که به ایران برویم. طرح عملیات بزرگی را کشیده‌ایم که در نهایت منجر به فتح تهران و سقوط رژیم می‌شود.
گوش به فرمان امام امت باشیم
شهید «محمود اخلاقی»:
در وصیتنامه شهید «محمود اخلاقی» آمده است: خدایا تو خود شاهد بودی که فقط برای رضای تو و دفاع از اسلام، جبهه رفته‌ام. از تمام دوستان و آشنایان می‌خواهم گوش به فرمان امام امت باشند.
گویاسازی عکس رزمندگان سمنان (۳۶)
عکس رزمندگان استان سمنان در جبهه‌های حق علیه باطل به‌صورت گویاسازی منتشر شد.
عملیات مرصاد نماد اتحاد و همدلی بود
امام جمعه شاهرود:
حجت‌الاسلام ««عباس امینی» گفت: در عملیات مرصاد و تنگه چهار زبر رزمندگان ما نگذاشتند منافقین و حامیانشان یک گام جلوتر بروند این عملیات نماد اتحاد و همدلی بود.
صفحه  از ۲۱۸
پربیننده ها
آخرین اخبار