به روز شده در: ۱۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸
استانها
فارس
مراسم دعای عرفه در جوار مزار شهدای گمنام شیراز برگزار می‌شود
همزمان با فرارسیدن روز عرفه و برگزاری مراسم مختلف در شیراز، مراسم معنوی دعای عرفه در جوار دو شهید گمنام موزه دفاع مقدس فارس برگزار می‌شود.
یاد و خاطره شهدا و ایثارگران شهرداری را در عمل پاس بداریم
رئیس کمیسیون محرومیت‌زدایی شورای شهر ششم شیراز:
«حسینی» گفت: راه و خاطره شهدا سرمشق نسل امروز و فردای ما و تكيه بر فرهنگ ايثار و شهادت جهت انتخاب مسير است و باید یاد و خاطره شهدا و ایثارگران شهرداری را در عمل پاس بداریم.
شهرداری که ایثارگرانه به مردم خدمت کند راه شهدا را رفته است
استاندار فارس:
«ایمانیه» گفت: شهیدی که گذشت می‌کرده و در اوج جراحت و تشنگی جیره محدود غذایی و آب انتهای قمقمه خود خود را با ایثارگری به هم‌سنگری خود می‌داده باید الگوی مدیر امروز ما باشد و شهرداری که با ایثار و گذشت به مردم خدمت کند راه شهدا را رفته است.
نخستین یادواره شهدای شهرداری‌های فارس برگزار شد
نخستین یادواره شهدای شهرداری‌های استان فارس با عنوان «شاهدان شهر» با حضور جمعی از مسئولین استان فارس و خانواده‌های شهدای شهرداری‌های استان فارس در شیراز برگزار شد.
نشست تخصصی جهاد تبیین در حرم حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می‌شود
نشست تخصصی جهاد تبیین با موضوع «چشم‌انداز ایران فردا، بیم‌ها و امیدها» در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می‌شود.
درس آشنایی با دفاع ‌مقدس در دانشگاهها جدی‌تر گرفته شود
روسای دانشگاه‌های استان فارس تاکید کردند؛
در جلسه کارگروه آموزش شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس روسای دانشگاه‌های استان فارس ضمن تاکید بر اهمیت تدریس درس آشنایی با دفاع مقدس در دانشگاه‌ها خواستار اجباری شدن این درس در دانشگاه‌ها شدند.
ضرورت ورود جدی دانشگاه به تدوین دانشنامه دفاع مقدس فارس
مسئول دانشنامه دفاع مقدس فارس خواستار شد؛
ناخدایکم «کشکولی» گفت: جامعه دانشگاهی باید در کنار اداره حفظ آثار دفاع مقدس فارس، نقش محوری در تدوین مقالات دانشنامه داشته باشد تا فرهنگ ایثار و شهادت و ارزشهای دفاع مقدس در نسل امروز نهادینه شود.
یادمان‌های شهدا قلب فرهنگی شهر هستند
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان فارس:
سردار «کوشکی» گفت: یادمان‌های شهدای گمنام، قلب فرهنگی شهر هستند و باید نسبت به حفظ یاد و نام شهدا و ساماندهی یادمان شهدای گمنام توجه بیشتری صورت گیرد.
شهید «کریمی» آرزوی شهادت در راه دفاع از حرم اهل بیت (ع) را داشت
فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان فارس و کهگیلویه‌ و بویراحمد:
امیر «رضایی» گفت: شهید«کریمی» به تایید همرزمان، اطرافیان و خانواده‌اش آرزوی شهادت در راه دفاع از حرم اهل بیت(ع) را داشت و شهادت سعادتی بود که این شهید گرانقدر انتظار آن را داشت.
چهارمین جشنواره «امام رئوف» توسط سپاه فجر فارس برگزار می‌شود
فرمانده سپاه فجر فارس:
سردار «بوعلی» گفت: چهارمین جشنواره ملی فرهنگی ورزشی «شمیم خانواده سپاه» با عنوان «امام رئوف» با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور به میزبانی سپاه فجر فارس در شیراز برگزار خواهد شد.
صفحه  از ۲۴۸
پربیننده ها