استانها
فارس
کتاب «شهیدان و سبک زندگی» روایتی عینی از سیره شهدای دفاع مقدس
معرفی کتاب؛
کتاب «شهیدان و سبک زندگی» به نویسندگی آیت الله «علی اکبر کلانتری» اثری است که به معرفی، زندگی و خاطرات شهدای دفاع مقدس کشور به ویژه شهدا و ایثارگران استان فارس در موضوعات مختلف می‌پردازد.
فرماندار لامرد:
«خضری» با گرامی داشت هفته کارگر گفت: هفته کارگر فرصتی مناسب برای تبیین نقش ارزشمند کارگران در تولید و اقتصاد کشور است.
رییس سازمان بازرسی کل استان فارس ضمن تقدیر از فعالیت‌های موثر بسیج حقوقدانان در آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد و اقدامات موثر در پیشگیری از جرم با اجرای طرح‌های مشاوره‌ای اظهار داشت: بسیج حقوقدانان می‌تواند مکمل سازمان بازرسی کل استان فارس باشد و حتما از ظرفیت علمی بسیج حقوقدانان در کمیسیون‌های مربوطه استفاده خواهد شد.
دبیر یازدهمین جشنواره تدریس برتر در دانشگاه فرهنگیان فارس از برگزاری مرحله استانی این جشنواره در شیراز خبر داد.
به‌مناسبت گرامیداشت هفته سلامت با شعار «سلامت خانواده و مردمی‌سازی سلامت» زنگ سلامت به صورت نمادین امروز، ۴ اردیبهشت در دبستان دخترانه نیا کوثری شیراز نواخته شد.
در هفته سلامت:
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز همزمان با هفته سلامت، از افتتاح ۳۶ پروژه عمرانی سلامت محور خبر داد.
تصاویر/ آیین تکریم و معارفه مدیر دانشنامه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس
عکس؛ حمیدرضا ثابت نسب
مراسم آیین تکریم و معارفه مدیر دانشنامه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس با حضور سرتیپ دوم پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، جمعی از نویسندگان و محققان برگزار شد.
مدیر جدید دانشنامه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس منصوب شد
طی مراسمی با حضور سردار کوشکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس، مدیر جدید دانشنامه معرفی شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز:
«عاطفت» از برگزاری اردوی جهادی هجرت به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز خبر داد و گفت: بالغ بر ۶۵ نفر برای حضور در این اردو اعلام آمادگی کردند و افراد منتخب پس از مصاحبه و حضور مستمر در کارگاه‌های علمی به منطقه هدف اعزام می‌شوند.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز خبر داد؛
«موسوی» به ایجاد قرارگاه فرهنگی اجتماعی اشاره کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت قرارگاه در برپایی هر چه باشکوه‌تر هفته بزرگداشت مقام معلم تلاش خواهیم کرد. 
پربیننده ها
آخرین اخبار