استانها
قم
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)
آیت الله «سعیدی» با بیان اینکه ارتش اسلام، صلح‌طلب، اما جنگ بلد است، گفت: قوام ارتش به یکپارچگی و استقلال و حرکت در چارچوب کسب رضای الهی است.
فرمانده ارشدنظامی ارتش در استان قم به همراه جمعی از فرماندهان و مسئولان عقیدتی سیاسی یگان های ارتش در استان به مناسبت دهه ارتش با تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) دیدار کردند.
تصاویر/ نشست بررسی و تحلیل عملیات «وعده صادق» در حرم حضرت معصومه (س)
عکس: محسن کرمعلی
نشست بررسی ابعاد و بازتاب عملیات موشکی و پهپادی «وعده صادق» به همت اداره آموزش آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) و با حضور منصور حاتمی راد از اساتید دانشگاه، در سالن آیت‌الله خامنه‌ای این بارگاه مقدس برگزار شد.
تصاویر/ راهپیمایی مردم قنوات قم در حمایت از عملیات «وعده صادق»
عکس: محمد جواد محمدی
مردم انقلابی شهر قنوات بخش مرکزی قم به منظور حمایت و سپاس از انجام عملیات موشکی و پهپادی علیه رژیم صهیونیستی و نیز اجرای طرح نور نیروی انتظامی، پس از اقامه نماز جمعه در این شهر راهپیمایی کردند.
راهپیمایی «سپاس» نمازگزاران جمعه قم از عملیات «وعده صادق» و اجرای «طرح نور»
همزمان با دیگر شهر‌های کشور صورت گرفت؛
نمازگزاران جمعه قم امروز به منظور اعلام حمایت و سپاس از اجرای عملیات وعده صادق سپاه و طرح نور نیروی انتظامی راهپیمایی کردند.
عکس: ابوالفضل بمانی
مردم قم به منظور اعلام حمایت و سپاس از سپاه پاسداران، ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی هوافضای سپاه در اجرای عملیات وعده صادق و نیز نیروی انتظامی در اجرای طرح نور و اجرای قانون عفاف و حجاب، امروز پس از اقامه نماز جمعه، راهپیمایی کردند.
تصاویر/ مراسم بزرگداشت شهید «جلادتی» در قم
مراسم بزرگداشت شهید والامقام سید مهدی جلادتی و دیگر شهدای کنسولگری ایران در دمشق، با حضور جمعی از مسئولان، خانواده‌های معظم شهدا و پیشکسوتان دفاع مقدس، در حسینیه امام خامنه‌ای گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) قم برگزار شد.
برگزاری مراسم بزرگداشت شهید «سید مهدی جلادتی» در قم
مراسم بزرگداشت شهید والامقام «جلادتی» از شهدای کنسولگری ایران در سوریه در حسینیه امام خامنه‌ای گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) قم برگزار شد.
تصاویر/ مراسم نهمین سالگرد روحانی شهید «مالامیری» در قم
عکس: ابوالفضل بمانی
مراسم نهمین سالگرد شهادت نخستین روحانی مدافع حرم حجت الاسلام «مالامیری» همزمان با سالگرد تخریب قبور ائمه بقیع (ع) در منزل این شهید در قم برگزار شد.
مراسم نهمین سالگرد نخستین شهید روحانی مدافع حرم برگزار شد
مراسم نهمین سالگرد شهادت نخستین روحانی شهید مدافع حرم حجت الاسلام «مالامیری» همزمان با سالگرد تخریب قبور ائمه بقیع (ع) در منزل این شهید در قم برگزار شد.
پربیننده ها
آخرین اخبار