به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
استانها
آذربایجان غربی
افتتاح ۴۱ طرح خدماتی و محرومیت‌زدایی در سردشت
۴۱ طرح خدماتی و محرومیت‌زدایی با هزینه ۳۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در سردشت به بهره‌برداری رسید.
همه برای رفع مشکلات معیشتی مناطق مرزی آذربایجان‌غربی کمک کنند
سردار اوصانلو؛
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) سپاه پاسداران در شمال‌غرب کشور گفت: مناطق مرزی استان مشکلات معیشتی دارند و همه باید کمک کنند تا این مشکلات در مرزها حل شود.
افتخارآفرینی‌های رزمندگان اسلام در دفاع مقدس مایه مباهات است
امام جمعه بوکان:
ماموستا ملاعباس احمدی گفت: افتخارآفرینی‌های رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس مایه مباهات برای تمام ملت ایران و پشتوانه بزرگی برای امنیت ملی است که باید این ایام گرامی داشته شود.
دشمن به دنبال ایجاد شکاف بین هویت شهادت‌طلبی و ملی جوانان است
فرمانده قرارگاه شمال‌غرب نزاجا:
امیر سرتیپ دوم علی حاجیو گفت: دشمن به دنبال آن است تا بین فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی و هویت‌های ملی جوانان فاصله بیاندازد پس باید همگان کاری انجام دهند که دشمن مایوس شود.
تصاویر/ مراسم غبارروبی مزار شهدا در ارومیه
عکس: رضا قاسمی
مراسم غبارروبی مزار شهدا امروز با حضور فرماندهان، مدیران و مسئولین لشکری و کشوری و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در ارومیه برگزار شد.
پیاده‌سازی آموزه‌های دفاع مقدس حلال مشکلات اقتصادی و فرهنگی است
چهل‌سالگی سرو/ سرهنگ وحیدی:
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان‌غربی گفت: اگر آموزه‌های دفاع مقدس همچون اخلاص، ایثار و امر به معروف و نهی از منکر در جامعه پیاده شود بسیاری از مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور حل خواهد شد.
تصاویر/ همایش تجلیل از جوانان و سربازان فعال در حوزه علمی و پژوهشی در ارومیه
چهل‌سالگی سرو/ عکس: رضا قاسمی
همایش تجلیل از جوانان و سربازان فعال در حوزه علمی و پژوهشی به مناسبت دومین روز از هفته دفاع مقدس امروز با حضور فرماندهان و مسئولین لشکری و کشوری، جوانان و نخبگان در ارومیه برگزار شد.
ثبت ملی 4 یادمان شهدا در آذربایجان‌غربی همزمان با هفته دفاع مقدس
چهل‌سالگی سرو/ مدیر کل میراث‌ فرهنگی آذربایجان‌غربی خبر داد؛
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌غربی از ثبت ملی چهار یادمان شهدای استان در فهرست آثار ملی واجد ارزش تاریخی و فرهنگی همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس خبر داد.
تصاویر/ افتتاح نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله دفاع مقدس در ارومیه
عکس: رضا مقتدر
نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله دفاع مقدس امروز همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس با حضور فرماندهان و مسئولین لشکری و کشوری در پارک ائللر باغی ارومیه افتتاح شد.
فرمانده سپاه مهاباد؛
سرهنگ پاسدار طالب رحیمی گفت: جعبه سیاه هشت سال دفاع مقدس و ارزش و دستاوردهای آن باید برای همه بازگشایی و رمز پیروزی در این دوران تبیین شود.
صفحه  از ۷۷
پربیننده ها