به روز شده در: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
استانها
آذربایجان غربی
لزوم تقویت سواد رسانه‌ای جامعه توسط بسیج
سرهنگ وحیدی تاکید کرد؛
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌غربی گفت: بسیج تقویت سواد رسانه‌ای جامعه را باید برای خود اولویت قرار دهد.
نیروی انتظامی موظف به تامین امنیت کوله‌بران است
سردار خرم‌نیا:
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: کوله‌بران و کسانی که در معابر و گذرگاه‌های مجاز مرزی مشغول فعالیت بوده نیروی‌های مرزبانی موظف هستند که امنیت این افراد را تامین کنند.
تصاویر/ همایش «بانوی انقلابی» در ارومیه
عکس: رضا قاسمی
همایش «بانوی انقلابی» ویژه دانشجویان دانشگاه‌های آذربایجان‌غربی، در دانشگاه «نازلو» ارومیه برگزار شد.
روحیه بسیجی مردم ایران لرزه به اندام دشمنان می‌اندازد
سرهنگ علی‌نژاد:
فرمانده سپاه ارومیه گفت: روحیه بسیجی مردم ایران لرزه به اندام دشمنان انداخته و آمریکا و اذناب آن از هر فرصتی نهایت استفاده را می‌کنند تا کشور را به آشوب بکشانند.
بسیج فرمول رهایی از تحریم‌هاست
سرهنگ علایی:
فرمانده سپاه خوی گفت: با استفاده از تفکر و فرمول بسیجی می‌توان از تحریم‌ها رهایی یافت.
مردم با وجود کارشکنی‌های دشمنان همچنان پایبند به ارزش‌های نظام هستند
سرهنگ مدنی:
فرمانده سپاه سلماس گفت: مردم ایران با وجود همه تلاش‌های دشمنان برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران همچنان پایبند به ارزش‌های نظام هستند.
حجت‌الاسلام قریشی:
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: اربابان رسانه‌ای دشمن به دنبال نهادینه کردن عقاید و افکار خود بر جامعه از طریق فضای مجازی هستند.
فتنه‌جویان از اعتراضات اخیر مردمی سوءاستفاده کردند
سردار خرم‌نیا:
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: حوادث روزهای اخير كه با تجمع اعتراض‌آميز تعدادی از هموطنان همراه بود، بار دیگر فرصت سوءاستفاده‌های تهديد آميز را برای افراد معاند و فتنه‌جويان فراهم ساخت.
حجت‌الاسلام سرایی:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: تفکر بسیجی نجات‌بخش کشور در حوزه‌های مختلف بوده و این تفکر موجب شده است تا آمریکایی‌ها و ایادی استکبار در یک بن‌بست راهبردی قرار داشته باشند.
همکاری قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) با پنج هزار شرکت خصوصی
سعید محمد عنوان کرد؛
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) با اشاره به اینکه قرارگاه با پنج هزار شرکت خصوصی همکاری می‌کند، گفت: در این قرارگاه ۲۰۰ هزار نفر نیروی انسانی نیز در حال فعالیت است.
صفحه  از ۴۲
پربیننده ها
آخرین اخبار