به روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
استانها
آذربایجان غربی
مراسم تشییع پیکر شهدای مرزبان در سردشت و مهاباد برگزار شد
مراسم تشییع پیکر سه شهید مرزبان هنگ مرزی سردشت صبح امروز با حضور مسئولان استانی و جمعی از مردم در سردشت و مهاباد برگزار شد.
قلب انسان باید تنها خدا را در خود جای دهد
وصیت‌نامه شهید «حمید ذاکری»:
شهید «حمید ذاکری» در بخشی از وصیت‌نامه‌ خود آورده است: ای مردم به خدا قسم شما مال خدا هستيد قلب شما بايد تنها خدا را در خود قرار دهد، قلب شما از آن خداست.
پایش هوایی و زمینی محل درگیری و شهادت سه مرزبان در منطقه سردشت توسط جانشین فرمانده ناجا
جانشین فرمانده نیروی انتظامی امروز در سفر به استان آذربایجان غربی، از منطقه درگیری و شهادت سه مرزبان با اشرار مسلح در مرز سردشت به صورت هوایی و زمینی بازدید کرد.
مرزبانان ایرانی انتقامی سخت از دشمنان مردم ایران خواهند گرفت
پیام تسلیت استاندار آذربایجان‌غربی در پی شهادت سه مرزبان ایرانی در سردشت؛
استاندار آذربایجان غربی در پیامی ضمن تسلیت شهادت سه تن از مرزبانان غیور هنگ مرزی سردشت گفت: مرزبانان غیور کشور عزیزمان با اراده مصمم‌تر از همیشه ضمن دفاع از تمامیت ارضی میهن اسلامی، انتقامی سخت از دشمنان مردم و مخالفان آرامش، پیشرفت و توسعه در اسرع وقت خواهند گرفت.
آغاز سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در آذربایجان‌غربی
سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در آذربایجا‌غربی به همت سپاه شهدای استان آغاز شد.
مرزبانان با تمام توان از مرزهای ایران حفاظت می‌کنند
سردار حسین‌خانی:
فرمانده مرزبانی آذربایجان‌غربی گفت: نیروهای مرزبانی با تمام توان برای امنیت مرزها تلاش می‌کنند و برای حفظ این امنیت با کسی تعارف نداشته و جواب متخلفان را به سختی خواهند داد.
ناجا با تحریم آمریکا قدرتمندتر از گذشته می‌شود
بیانیه فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی:
در بیانیه فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی آمده است که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اقدام گستاخانه آمریکای غاصب مبنی بر تحریم فرماندهان ناجا، قدرتمندتر از گذشته در راستای انجام وظایف خود و تأمین نظم و امنیت مردم در مرزها و جای جای میهن اسلامی تلاش خواهد کرد.
امنیت کشور نتیجه فداکاری و وظیفه‌شناسی مرزبانان است
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: امنیت به وجود آمده در مرزهای کشور به ویژه مرزهای آذربایجان‌غربی نتیجه هوشیاری و تلاش مرزداران است.
بسیج ورزشکاران استان ۲ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع کرده است
مسئول بسیج ورزشکاران آذربایجان‌غربی:
مسئول بسیج ورزشکاران آذربایجان غربی گفت: بسیج ورزشکاران استان از زمان آغاز رزمایش کمک مومنانه تاکنون دو هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع کرده است.
حسین زمان را تنها نگذارید
وصیت‌نامه شهید «بهمن جهانی»:
شهید بهمن جهانی در وصیت‌نامه‌اش نوشت: «در دعاهاى مقبول خود امام را از یاد نبرید و همان طور که امام براى رستگارى اسلام شما را از یاد نبردند و اینک نوبت من و شماست که در تلافى لبیک بگوییم و به فریاد «هل من ناصر ینصرنى» حسین (ع) و اینک حسین زمان، او را، چون کوفیان تنها نگذاریم.»
صفحه  از ۶۱
پربیننده ها