به روز شده در: ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۸
استانها
آذربایجان شرقی
بانک‌ها و شرکت‌های دولتی سرمایه خود را به تولید اختصاص دهند
رئیس جمهور:
«رئیسی» رشد سرمایه‌گذاری و میدان دادن واقعی به بخش خصوصی را زمینه‌ساز رشد اقتصادی دانست و در همین راستا به بانک‌ها و شرکت‌های دولتی متذکر شد که سرمایه خود را به تولید اختصاص دهند، اما از رقابت با بخش خصوصی بپرهیزند.
دولت سیزدهم احیاگر امید در بین مردم است
استاندار آذربایجان‌شرقی:
«خرم» گفت: دولت مردمی سیزدهم بعد از گام دوم انقلاب، احیاگر امید در بین مردم و تجلی مدیریت جهادی برای تغییر به نفع مردم در مسیر ارزش‌های انقلاب بوده است.
اقدامات دولت در مورد فرزند آوری و رفع بیکاری قابل تقدیر است
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی:
«آل‌هاشم» از اقدامات دولت در مورد فرزند آوری، ازدواج و رفع بیکاری تشکر کرد و گفت: این موارد مطالبه و مورد تاکید رهبر هم است که متاسفانه بانک‌ها همکاری خوبی ندارند و از دولت انتظار داریم این مشکل را برطرف کنند.
جبهه مقاومت در مسیر نابودی دشمنان است
امام جمعه موقت تبریز:
«روشن تن» گفت: اتحادیه‌ کشورهای اسلامی و جبهه‌ مقاومت در مسیر تهاجم به دشمنان قرار گرفته‌اند و خانه‌های عنکبوتی که دشمنان برای کشورهای اسلامی درست کرده بودند با این رونمایی ویران شد.
ایجاد فرمانداری ویژه از مطالبات اصلی مردم اهر است
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:
«محرم زاده» ایجاد فرمانداری ویژه را یکی از مطالبات به حق و مهم مردم شهرستان اهر برشمرد و گفت: این شهرستان لایق ارتقا و پیشرفت است و امیدواریم در این دولت مردمی بتوانیم این امر را محقق کنیم.
وزیر نیرو از مرکز دیسپاچینگ منطقه‌ای شمال‌ غرب کشور بازدید کرد
«محرابیان» شب گذشته در بدو ورود به کلانشهر تبریز از نزدیک مرکز دیسپاچینگ منطقه‌ای شمال‌ غرب کشور را مورد ارزیابی قرار داد.
خسارت باغات بیمه نشده توسط سازمان مدیریت بحران جبران می‌شود
وزیر جهاد کشاورزی:
آقامیری گفت: خسارت محصولات کشاورزی بیمه شده توسط صندوق بیمه محصولات کشاورزی و بخشی از خسارت باغات بیمه نشده توسط سازمان مدیریت بحران پرداخت می‌شود.
سیاست دولت افزایش سرمایه‌گذاری در کشور است
وزیر صنعت، معدن و تجارت:
«نیازی» گفت: سیاست دولت سیزدهم حمایت از بخش خصوصی و افزایش سرمایه‌گذاری در کشور است.
تصفیه خانه و خط انتقال آب میانه از سد گرمی چای افتتاح شد
پروژه آبرسانی به میانه از سد گرمی چای شامل مرحله نخست سد گرمی چای، تصفیه خانه و خط انتقال ۴۹ کیلومتری پس از ۲۰ سال انتظار و با حضور رئیس‌جمهور و وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.
توطئه‌ها نمی‌تواند بین آذربایجان ایران و جمهوری آذربایجان جدایی بیاندازند
رئیس‌جمهور:
حجت‌الاسلام «رئیسی» گفت: مردم آذربایجان، نه فقط آذربایجان ایران، بلکه مردم کل آذربایجان، حتی آذربایجانی که در همسایگی ماست، عشق‌شان و ارادت و دلبستگی‌شان از نوع دلبستگی نیست که با توطئه‌ها و فتنه‌ها بشود بین این مردم جدایی انداخت.
صفحه  از ۹۳۳
پربیننده ها
آخرین اخبار