به روز شده در: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
استانها
آذربایجان شرقی
زندگی‌نامه شهید «مسعود عفتی اقدم»؛ از قهرمانی در بسکتبال تا شهادت در اروند
«مسعود عفتی اقدم» با آغاز جنگ تحمیلی و فرارسیدن زمان خدمت سربازی راهی جبهه شد و سرانجام در تاریخ 10 مرداد 1367 در اروندرود به شهادت رسید.
آرزویم پیوستن به لشکریان خمینی بود
شهید «جوانشیر پاشایی»:
شهید «جوانشیر پاشایی» در بخشی از وصیت‌نامه خود نوشته است: «آرزویم این بود که در راه اسلام شهید شوم و به لشکریان خمینی بپیوندم».
تفکر بسیجی باعث موفقیت نیروهای مسلح شد
فرمانده تیپ ۲۵ نیروی مخصوص نزاجا در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
امیر «شفیعی» گفت: از زمانی که تفکر بسیجی در بین نیروهای مسلح حاکم شد، ما شاهد موفقیت‌های فراوانی در میان آن‌ها خصوصاً در محور مقاومت بودیم.
تغییر ساختارهای ارتش براساس تهدیدات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای
ارشد نظامی آجا در شمال غرب در گفت‌وگو با دفاع‌پرس عنوان کرد؛
امیر سرتیپ دوم ستاد «میرزایی» گفت: ساختار ارتش درگذشته بسیار سنگین بود و برای تهدیدات امروزی قابل توجیه نبود؛ بنابراین با نیازسنجی از تهدیدات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، ریل‌گذاری جدید انجام شد و ساختار‌ها طوری تغییر کرد که بتوانیم در مقابل هر تهدیدی به‌موقع وارد عمل شده و ضربه نهایی را به دشمن وارد کنیم.
وحدت میان نیروهای مسلح مثال‌زدنی است
فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
سردار «احمدی» گفت: وحدت و اتحاد میان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مثال‌زدنی است.
وحدت ارتش و سپاه منجر به افزایش قدرت نیروهای مسلح می‌شود
فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان (ع):
سردار «محمّدی» با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت و همدلی میان نیروهای مسلح، گفت: وحدت و هم‌افزایی میان ارتش و سپاه، منجر به افزایش قدرت نیروهای مسلح می‌شود.
پیام تسلیت سردار «عباسقلی‌زاده» در پی شهادت جانباز حاج «محمد شفوی»
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی با صدور پیامی، شهادت حاج «محمد شفوی» جانباز ۷۰ درصد را تسلیت گفت
ارتش، لباس عزت و شرف بر تن دارد
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
حجت‌‌الاسلام «آل‌هاشم» گفت: شناخت امام خمینی (ره) از مردم و بصیرت مردم در زمان انقلاب، باعث شد که ارتش خود را فدایی ملت بداند و مردم نیز در پاسخ آن‌ها شعار ملت فدای ارتش را در خیابان‌ها طنین‌انداز کنند؛ چراکه ارتش، لباس عزت و شرف را بر تن دارد.
ارتش در سخت‌ترین روزها، مردم و نظام را تنها نگذاشته است
فرمانده تیپ ۲۵ نیروی مخصوص واکنش سریع نزاجا:
امیر سرتیپ دوم «امیرحسین شفیعی» گفت: ارتش در سخت‌ترین روزها، مردم و نظام را تنها نگذاشته و با اهدای شهدای والامقام در تمامی صحنه‌ها در کنار ملت شریف بوده و خواهد بود.
غیور مردان ارتش در عرصه دفاع و خدمت‌رسانی خوش درخشیده‌اند
استاندار آذربایجان شرقی:
«پورمحمدی» در پیامی اعلام کرد: غیورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران در نیرو‌های زمینی، هوایی و دریایی، در عرصه دفاع از امنیت میهن اسلامی و خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران در حوادث و بحران‌های مختلف به‌ویژه در دوران شیوع کرونا، همواره خوش درخشیده‌اند.
صفحه  از ۵۱۲
پربیننده ها