به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
استانها
کردستان
روایتی از حماسه‌های فرمانده جوان پیشمرگان مسلمان کرد
شهید «احمد جوانمردی» کمتر از 24 سال داشت که فرماندهی پیشمرگان مسلمان کرد را عهده‌دار شد. بعد از چند ماه خدمت و شرکت در چندین عملیات به گردان عملیاتی «میرده» بین سقز منتقل شد و سرانجام در روز یکم آبان 1359 به شهادت رسید.
تشریح ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی در کردستان
مسئول بسیج دانش‌آموزی استان کردستان گفت: 20 عنوان برنامه همزمان با هفته بسیج دانش‌آموزی در استان برگزار می‌شود.
امام خمینی (ره) منادی وحدت و پرچمدار عزت اسلام و مسلمانان است
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان:
سردار «حسینی» امام خمینی (ره) را منادی وحدت و پرچمدار عزت اسلام و مسلمانان خواند و گفت: اکنون در دنیایی که پر از مشکلات، ظلم، جنگ و خون‌ریزی است، اخوت و وحدت، تنها راهکار نجات است و باید همواره این مهم سرلوحه کار و زندگی ما مسلمانان باشد.
مروری بر زندگینامه شهید «ملا محمد ذبیحی»
شهید «ملا محمد ذبیحی» شک و شبهه‌هایی را در خطبه‌های نماز پاسخ می‌داد که از سوی برخی سرکردگان گروهک‌ها مطرح شده بود و این کار وی باعث شد که گروهک‌ها کینه‌اش را به دل بگیرند و وی را به شهادت برسانند.
شهید «قاسم سلیمانی» جان خود را برای وحدت اسلامی فدا کرد
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان:
سردار «حسینی» گفت: شهید «قاسم سلیمانی» جان خود را برای وحدت اسلامی فدا کرد و عمل این شهید والامقام برگرفته از مکتب رسول‌الله (ص) بود.
«اسلام ناب محمدی» با ایجاد کالبد روح همبستگی در جهان منسجم‌تر شده است
پیام مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کردستان به‌مناسبت هفته وحدت؛
سردار «مالکی» با صدور پیامی فرارسیدن هفته وحدت، اعلام کرد: «امروز اهل سنت و شیعه توانسته است اسلام ناب محمدی را با اتحاد و ایجاد کالبد روح همبستگی، در جهان مستحکم و منسجم‌تر نماید».
مولفه‌های وحدت در کردستان بالاست
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:
سردار «حسینی» گفت: شرایط و مولفه‌های وحدت اعم از هماهنگی و انسجام و یکپارچگی در کردستان بالاست که در هفته وحدت نمود بیشتری دارد و می‌توان این مولفه‌ها را در این هفته پررنگ‌تر کرد.
افتتاح برجک‌ها و مقرهای مرزی از برنامه‌های هفته ناجا در مرزبانی کردستان است
سرپرست فرماندهی مرزبانی کردستان:
«سپهری» گفت: افتتاح برجک‌ها و مقرهای مرزی از برنامه‌های هفته ناجا در مرزبانی کردستان است و افتتاح پاسگاه مرزی سیف سقز هم در راستای تقویت و حفاظت از مرز و مرزنشینان است.
افتتاح طرح محرومیت زدایی سپاه در معابر محلات محروم سنندج
پروژه آسفالت معابر محله «کانی کوزله» سنندج به همت قرارگاه محرومیت زدایی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تکمیل و به بهره برداری رسید.
اعلام فراخوان جشنواره «پرچمداران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت» در کردستان
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کردستان خبر داد؛
سردار «مالکی» از اعلام فراخوان دومین جشنواره ملی و بین‌المللی «پرچمداران انقلاب اسلامی دفاع مقدس و مقاومت» در استان کردستان خبر داد و گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره باید تا ۳۰ دی، آثار خود را به دبیرخانه استانی جشنواره ارسال کنند.
صفحه  از ۱۰۲
پربیننده ها
آخرین اخبار