به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۰
استانها
کردستان
گردهمایی بزرگ بسیجیان در سنندج برگزار شد
به‌مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین؛
گردهمایی بزرگ بسیجیان با عنوان رزمایش اقتدار به‌مناسبت بزرگداشت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره) با حضور مسئولان، فرماندهان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم در سالن آزادی این شهر برگزار شد.
استاندار کردستان:
«زارعی‌کوشا» گفت: جریانی که خود را مدعی آزادی دانسته، سعی و تلاش داشته که با تحریف، تحریک و اجرای پروژه کشته‌سازی شعله آتش اغتشاشات را در کشور و استان نگه دارد، جریانی که پرچم را آتش زده، مقدسات ملت را نادیده گرفته و قصد اهانت به این مقدسات را دارد.
لزوم استفاده از ظرفیت‌های استان برای جذب جوانان و آرام‌سازی فضای کشور
نماینده ولی فقیه در کردستان:
حجت‌الاسلام «پورذهبی» گفت: اکنون ظرفیت‌های بزرگی‌ همچون روحانیت، بسیج اساتید، طلاب و دانشجویان وجود داشته که از این ظرفیت می‌توان در جهت جذب جوانان و آرام‌سازی فضای کشور و استان استفاده کرد.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان مطرح کرد؛
سردار «حسینی» اتحاد و انسجام را بهترین راهکار برای مقابله با توطئه‌‌های دشمنان دانست و گفت: باید در فضای غبارآلود پر از شبهه‌ای که دشمن ایجاد کرده، وحدت را حفظ کنیم.
وداع باشکوه با شهید مدافع امنیت «شهید تورج اردلان» در قروه
پیکر مطهر شهید مدافع امنیت، سرهنگ دوم «تورج اردلان» بر روی دستان مردم قدرشناس و ولایی قروه تشییع و در گلزار شهدای این شهر آرام گرفت.
تصاویر/ وداع باشکوه با شهید مدافع امنیت «شهید تورج اردلان» در قروه
پیکر مطهر شهید مدافع امنیت، سرهنگ دوم «تورج اردلان» بر روی دستان مردم قدرشناس و ولایی قروه تشییع و در گلزار شهدای این شهر آرام گرفت.
تصاویر/ عطرافشانی گلزار شهدای شهرستان بانه
همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، در آیینی با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی، گلزار شهدای بانه عطرافشانی شد.
تصاویر/ عطرافشانی گلزار شهدای شهرستان بیجار
همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، در آیینی با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی، گلزار شهدای بیجار عطرافشانی شد.
تصاویر/ عطرافشانی گلزار شهدای بهشت محمدی سنندج
همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، در آیینی با حضور استاندار کردستان و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی، گلزار شهدای بهشت محمدی سنندج روز پنجشنبه عطرافشانی شد.
اقتدار و عظمت کنونی نظام جمهوری اسلامی مرهون خون‌ شهدا است
استاندار کردستان:
«زارعی کوشا» گفت: اقتدار و عظمت کنونی نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون و مدیون خون‌های پاک و به ناحق ریخته شهیدان والامقام بوده که امروز امنیت را برایمان به ارمغان آورده و این راه پرافتخار باید همواره ادامه داشته باشد.
صفحه  از ۲۰۰
پربیننده ها
آخرین اخبار