به روز شده در: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
استانها
لرستان
حضور روحانیت در عرصه‌های اجتماعی جزء لاینفک رسالت دینی حوزه‌های علمیه است
مسئول مشارکت روحانیت حفظ آثار دفاع مقدس لرستان:
حجت‌الاسلام «حسین بیرانوندی» با بیان اینکه حضور روحانیت در عرصه‌های اجتماعی جزء لاینفک رسالت دینی حوزه‌های علمیه است، گفت: دشمن تلاش می‌کند برای تقویت جبهه‌های مخالف با انقلاب اسلامی، در حوزه‌های علمیه از وجود افراد ساده لوح در بین حوزویان و فرزندان و وابستگان آنها استفاده ابزاری کند.
اجرای بیش از ۲۵ برنامه فرهنگی همزمان با دهه فجر در لرستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خبر داد؛
«احمد حسین فتایی» از اجرای بیش از ۲۵ برنامه فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه‌ای همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان لرستان خبر داد.
ضرورت تقویت روحیه جوانمردی و دینی در میان ورزشکاران لرستانی
نماینده ولی فقیه در لرستان تاکید کرد؛
حجت‌الاسلام شاهرخی گفت: در کنار ورزش قهرمانی باید روحیه پهلوانی، دینی و جوانمردی در میان ورزشکاران استان لرستان تقویت شود.
«ستاره‌های درخشان ۷»
معرفی کتاب؛
کتاب «ستاره‌های درخشان ۷» مروری بر زندگینامه و خاطرات شهید «درویشعلی شکارچی» است.
دشمن قصد دارد نقش روحانیون در جامعه را کمرنگ  جلوه دهد
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی گفت: دشمن قصد دارد نقش روحانیون در جامعه را کمرنگ جلوه دهد، که با کارهای فرهنگی مرتبط با روحانیت باید جلوی این توطئه را گرفت.
استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد؛
حجت الاسلام سید نواب موسوی گفت: اگر بخواهیم در مسیر رو به ظهور منحرف نشویم باید سخن زهرای مرضیه در خطبه فدکیه را چراغ راه قرار دهیم و فاطمیه خط مقدم باشد، خط نفاق و منافق را بشناسیم و رسوا کنیم؛ قرآن را در متن زندگی بیاوریم و اهل جهاد اکبر باشیم.
امر به معروف با محوریت «نماز» در سیره شهدا
با مطالعه زندگینامه و خاطرات شهدا متوجه می‌شویم که آنها در گفتار و عمل خویش، همواره دیگران را به انجام معروفات بویژه خواندن نماز تشویق می‌کردند.
سوگواری مردم خرم‌آباد در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س)
به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه‌الزهرا (س) مردم شهرستان خرم‌آباد به سوگ نشستند.
جلسه تشکیل کارگروههای اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان با حضور سرهنگ پاسدار «محسن رشیدی» مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان و جمعی از مسئولین در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان تشکیل شد.
دشمن سعی دارد بین مردم و روحانیت تفرقه ایجاد کند
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان:
سرهنگ پاسدار «محسن رشیدی» گفت: دشمن با ایجاد تفرقه بین روحانیت و مردم و روحانیت و نظام سعی در کم رنگ جلوه دادن نقش این قشر در جامعه دارد.
صفحه  از ۴۸۵
پربیننده ها
آخرین اخبار