به روز شده در: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵
استانها
لرستان
گویاسازی عکس رزمندگان لرستانی (8)
چهل‌سالگی سرو/
به‌مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس عکس رزمندگان لرستانی در جبهه‌های حق علیه باطل در قالب طرح «یاران آفتاب» در فضای مجازی منتشر شد.
مباهله مظهر اطمینان و تکیه بر حقانیت است
امام جمعه الیگودرز:
حجت الاسلام مهدی سرلک گفت: مباهله که یاد آن را باید گرامی داشت و بسیار مهم است، در واقع مظهر اطمینان و اقتدار ایمانی و تکیه‌ی بر حقّانیّت است.
نگاهی به زندگینامه شهید «محمد قلی کاظمی»
چهل سالگی سرو/
«محمد قلی کاظمی»، آذر 1330در شهر نور آباد لرستان به دنیا آمد. چهار عموی وی از روحانیون مبارز انقلابی بودند که فعالیت‌های فرهنگی، سیاسی و انقلابی آن‌ها بر رشد شخصیتی او تاثیر گذار بود. «محمد کاظمی» پس از سال‌ها خدمت مجاهدانه در ژاندارمری، بهمن 1359 در خرمشهر به شهادت رسید.
اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران لرستان در سطح ملی پیگیری می‌شود
استاندار لرستان؛
«سید موسی خادمی» گفت: اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران لرستان در سطح ملی پیگیری می‌شود، سرمایه گذاری دولتی و خصوصی در لرستان کم است و نهادهای غیردولتی باید در این استان بیشتر سرمایه‌گذاری کنند.
تصاویر/ تجدید میثاق مدیرکل و کارکنان اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان با شهدا
سرهنگ «محسن رشیدی» به همراه کارکنان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با حضور در گلزار شهدای گمنام و قرائت زیارت عاشورا، با آر‌مان‌های والای شهدا تجدید میثاق کردند.
تجدید میثاق جمعی از مسئولان کشوری و لرستانی با شهدا
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به همراه جمعی از مسئولین استان لرستان با حضور در گلزار شهدای «خرم آباد» با آر‌مان‌های والای شهدا تجدید میثاق کردند.
تصاویر/ گلزار شهدای «خرم آباد» گلباران شد
«سعید اوحدی» معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به همراه سید «موسی خادمی» استاندار لرستان و جمعی از مسئولین این استان با حضور در گلزار شهدای «خرم آباد» با آر‌مان‌های والای شهدا تجدید میثاق کردند.
استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران بالای ۷۰ درصد در دولت/ تأمین ۳ هزار واحد مسکونی ایثارگران در لرستان
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد؛
«سعید اوحدی» گفت: پس از آزمون سازمان امور اداری توسعه کشور در شهریور، بلافاصله آزمون استخدامی اختصاصی جامعه ایثارگران برگزار و تمامی فرزندان شهدا و ایثارگران بالای ۷۰ درصد استخدام دولتی خواهند شد.
گویاسازی عکس رزمندگان لرستانی (7)
چهل‌سالگی سرو/
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس عکس رزمندگان لرستانی در جبهه‌های حق علیه باطل در قالب طرح «یاران آفتاب» در فضای مجازی منتشر شد.
تصاویر/ شهدای 23 مرداد استان لرستان
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، تصاویر شهدای بیست و سوم مرداد استان لرستان منتشر شد.
صفحه  از ۴۱۰
پربیننده ها