به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
استانها
بوشهر
تصاویر/ جلسه هماهنگی و برنامه‌‎ریزی جشن «بیعت» در بوشهر
جلسه هماهنگی جشن «بیعت» به مناسبت هفته وحدت با حضور مسئول نشر آثار مشارکت‌های زنان در دفاع مقدس بوشهر، مسئول بسیج دانش‌آموزی، بسیج طلاب، دانشگاه فرهنگیان، نهاد کتابخانه‌ها، سازمان فرهنگی شهرداری، مدیریت حوزه علمیه خواهران و عضو شورای شهر بوشهر برگزار شد.
طرح/ وصیتنامه شهید «عنایت نجیبی»
معاونت هنری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر طرح وصیتنامه شهید «عنایت نجیبی» را منتشر کرد.
تصاویر/ دیدار مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس بوشهر با خانواده شهید «شریعتی»
سرهنگ «علیرضا غريبی» مديرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با خانواده شهید «مجید شریعتی» در گناوه دیدار و گفت‌وگو کرد.
ضرورت داشتن تقوا برای ارتباط با امام زمان (عج)
نماینده ولی فقیه در بوشهر تاکید کرد؛
«صفایی بوشهری» گفت: داشتن تقوا برای ارتباط با امام زمان (عج) بسیار ضروری است که به گفته حضرت حجت (عج) این تقوا باید بر اساس ایمان باشد.
امام جمعه کنگان:
«محمودی» گفت: ایمان عمیق، برخورداری از عقلانیت و بصیرت، مأنوس بودن با قرآن، اهل عبادت و تضرع بودن، اطاعت پذیری، عصیان ستیزی و شهادت طلبی از ویژگی‌های یاران امام زمان است.
طرح/ «نگذارید خون پاک شهیدان پایمال شود»
وصیتنامه شهید «محمد حیدری»؛
معاونت هنری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر طرحی برگرفته از وصیتنامه شهید «محمد حیدری» را منتشر کرد.
ارسال ۸۰ شعر به جشنواره دفاع مقدس «اسطوره‌های یقین»
رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیر:
عبدالله زاده گفت: ۸۰ اثر از ۶۵ دانش آموز و همکاران فرهنگی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که امروز از نفرات برتر هر بخش تجلیل می‌شود.
عوض کردن جای شهید و جلاد ظلم بزرگی به شهداست
امام جمعه دیر:
«حسینی» با بیان اینکه عوض کردن جای شهید و جلاد ظلم بزرگی به شهدا و خانواده‌های آنان است گفت: ما در هشت سال دفاع مقدس گرفتار جنگی نابرابر بودیم که کشورهای دیگر حتی سیم خاردار به ما نمی‌دادند چه رسد به اینکه سلاح دهند.
رونق مسیر اقتصاد با تحقق شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها
امام جمعه بوشهر تاکید کرد؛
«صفایی بوشهری» تحقق شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها را مسیر رونق اقتصادی دانست و گفت: حمایت تولید استاندارد چراغ راه و الگو بسیار خوبی برای اجرا طرح‌های اقتصادی است که رعایت استانداردها در بخش‌های مختلف امری ضروری است.
مردمی بودن کمیته امداد یکی از ویژگی‌های مهم این نهاد است
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان:
«حسینی بوشهری» با بیان اینکه رسیدگی به معیشت و حداقل‌های زندگی افراد نیازمند در اولویت کمیته امداد باشد گفت: مردمی بودن کمیته امداد یکی از ویژگی‌های مهم این نهاد است که از تلاش‌‌های این نهاد در خدمات‌رسانی به مردم و محرومان تقدیر می‌شود.
صفحه  از ۶۳۲
پربیننده ها