به روز شده در: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
استانها
بوشهر
در راه حق از صرف كردن مال و جان خودتان كوتاهی نكنيد
وصیتنامه شهید «طوفان‌علی جهان‌ديده»؛
شهید «طوفان‌علی جهان‌ديده» در قسمتی از وصیتنامه خود آورده است: دنيا ارزش آن ندارد كه جذب دنيا شويد پس چه بهتر كه از صرف كردن مال و جان خودتان در راه حق كوتاهی نكنيد تا در نزد خدا روسفيد باشيد.
برگزاری مراسم ادعیه ماه مبارک رمضان در ‌مکان‌های روباز در بوشهر
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر خبر داد؛
حجت‌الاسلام «محمدرضا طاهری» گفت: مراسم ماه مبارک رمضان در صحن‌‎های روباز مساجد، بوستان‌‎ها، فضای سبز و با استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری برگزار می شود.
تحقق رفع موانع تولید باید با همکاری و همیاری همگانی
فرماندار گناوه تأکید کرد؛
«غلامرضا مهرجو» گفت: پشتیبانی و رفع موانع تولید باید با همکاری و همیاری همگانی تحقق یابد و در کنار کارهای تبلیغاتی شعار سال، آثار عینی و عملی آن در شهرستان در حوزه‌های مختلف نمود پیدا کند.
طرح/ وصیت‌نامه شهید «کاظم خان‌عزیزی»
معاونت هنری اداره‌‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بوشهر، طرح وصیت‌نامه شهید «کاظم خان‌عزیزی» را منتشر کرد.
ماه مبارک رمضان فرصت مناسب برای گسترش معارف دینی و تربیتی است
امام جمعه گناوه:
حجت الاسلام «رکنی‌حسینی» گفت: ماه مبارک رمضان فرصت بسیار مناسبی برای پالایش روحی و گسترش معارف دینی و تربیتی است و نباید اجاره داد این فرصت مناسب از دست برود.
تنها راه مصون ماندن از ابتلا به کرونا رعایت دستورالعمل بهداشتی است
استاندار بوشهر:
«گراوند» گفت: تنها راه مصون ماندن از ابتلا به کرونا رعایت دستورالعمل بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و شستشوی دست‌ها با آب و صابون است.
حفظ سلامت مردم در برگزاری برنامه‌های ماه مبارک رمضان در اولویت قرار گیرد
نماینده ولی فقیه در بوشهر:
آیت‌الله «صفایی بوشهری» گفت: در برگزاری برنامه‌های ماه مبارک رمضان حفظ سلامت مردم و رفع مشکلات اقتصادی در اولویت قرار گیرد.
تولید۵۰ هزار دقیقه برنامه قرآنی و مذهبی در ماه مبارک رمضان در بوشهر
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر خبر داد؛
«ناظر» گفت: صدا و سیمای بوشهر در ماه مبارک رمضان بیش از ۵۰ هزار دقیقه برنامه قرآنی و مذهبی رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی در گستره استانی ملی و فراملی پخش می‌کند.
انگیزه جبهه رفتن در وصیتنامه‌های شهدای بوشهر (۲)
وصیت‌نامه‌های بر جای مانده از شهدا دارای مضامینی است و در آن‌ها مطالبی وجود دارد که به‌خوبی گویای نقش انگیزه‌های دینی آنان از عزیمت به جبهه‌هاست.
طرح/ شهید «علی صیادشیرازی»
معاونت هنری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر طرح گرافیکی سپهبد شهید «علی صیادشیرازی» را به مناسبت سالروز این شهید والامقام منتشر کرد.
صفحه  از ۵۴۴
پربیننده ها
آخرین اخبار