به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
استانها
خوزستان
پرچم آمریکا در مقابل کاخ سفید در حال سوختن و پرچم اسلام در حال اهتزاز است
مدرس حوزه‌های علمیه خوزستان:
حجت‌الاسلام «میر احمدرضا حاجتی» گفت: پرچم آمریکا در مقابل کاخ سفید در حال سوختن است و امروز شهدا و بیرق پرچم ابا‌عبدالله در دست شما مردم انقلابی اهواز بیش از پیش به اهتزاز درآمده ‌و این یک معجزه نیست بلکه یک حقیقت محض است که ادامه دارد.
پیکر مطهر ۳ شهید گمنام دوران دفاع مقدس وارد سرزمین ایثار و شهادت شدند
شامگاه سه‎شنبه؛
پیکر مطهر سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس شامگاه سه‎شنبه از طریق فرودگاه بین المللی سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» اهواز وارد سرزمین ایثار و شهادت شدند.
حضور مقتدرانه حوزه‌های علمیه خوزستان در جشنواره پرچمداران انقلاب اسلامی
مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس خوزستان خواستار شد؛
حجت‌الاسلام «سجاد مسروری» گفت: حضور مقتدرانه در جشنواره پرچمداران انقلاب اسلامی و تلاش برای تولید محتوا در این خصوص اولین قدم ما برای جبران کم کاری‌هایی است که در حوزه روحانیت و نقش آنان در دفاع مقدس صورت گرفته است.
جغرافیای دفاع مقدس خوزستان یک میراث گرانب‌های معنوی برای نسل امروز و فردای کشور است
مدیر‌کل میراث فرهنگی خوزستان:
«سید حکمت‌الله موسوی» فضای معنوی، فیزیکی و فرهنگی دفاع مقدس خوزستان را یک میراث گرانبها برای نسل امروز و فردای کشور دانست و گفت: اگر در خصوص ثبت آثار مختلف دفاع مقدس آن هم در پایتخت ایثار و جهاد و شهادت غفلت کنیم باید پاسخگوی نسل‌های دیگر باشیم.
تجلیل از عوامل میزبانی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «رسام» در خوزستان
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان در جلسه‌ای از عوامل میزبانی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «رسام» تجلیل کرد.
فرهنگ دفاع مقدس بستر تبدیل شدن به یک مکتب ملی و بین‌المللی را دارد
مسئول حفظ آثار مشارکت روحانیت در دفاع مقدس خوزستان:
حجت‌الاسلام «سجاد مسروری» گفت: فرهنگ دفاع مقدس باید به یک مکتب و مطالبه عمومی و بلکه بین‌المللی تبدیل شود و این خواسته و ضرورت بزرگ به تنهایی از عهده بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس برنمی‌آید و به همین دلیل است که انتظار می‌رود همه نهادها و سازمان‌ها در این حوزه ورود کنند.
فعالیت در عرصه‌های مختلف حوزه دفاع مقدس عاقبت به خیری محض است
فرمانده نیروی انتظامی خوزستان:
سردار «محمد صالحی» افتخار حضور و فعالیت در عرصه دفاع مقدس را عاقبت به خیری محض دانست و گفت: یکی از بهترین دعاها برای هر کسی این است که از خدا بخواهیم او را عاقبت به خیر کند و شما مدیران و کارکنان خدمتگزار حوزه دفاع مقدس از کسانی هستید که به واسطه قداست نوع فعالیت‌تان از این دعا بهرمندید.
فضایی سیاه پیرامون کاخ سفید / دیگ جوشان آمریکا، بوی شوروی می دهد
یادداشت/ هوشنگ نوبخت
این روزها فضای پیرامون کاخ سفید به رنگ سیاه خشم مردم تبدیل شده است و مرکز ادعای صلح و آرامش و عدالت دنیا به پادگانی شبیه شده است که فرماندهی ندارد.
بیرق محور مقاومت شهید سلیمانی به نماد عدالت‌خواهی تبدیل شده است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان:
سردار «عباس یوسفی» گفت: پرچمی که سردار سلیمانی و یارانش برای عزتمندی مردم مظلوم و البته مسلمانان بی دفاع جهان در محور مقاومت برافراشتند به یک بیرق و نماد عدالت‌خواهی در سطح جهان تبدیل شده است.
برگزاری مراسم معارفه مسئول امور مالی اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان
صبح امروز صورت گرفت؛
مراسم تکریم و معارفه مسئول ذیحسابی و امور مالی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با حضور سردار «عباس یوسفی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان برگزار شد.
صفحه  از ۳۱۹
پربیننده ها
آخرین اخبار