به روز شده در: ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۲
استانها
خوزستان
برگزاری نشست هم‌اندیشی در دانشگاه فرهنگیان خوزستان
نشست هم‌اندیشی اعضای هیئت علمی اساتید، کارکنان و دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان خوزستان با موضوع امام، مقاومت و دفاع مقدس در سالن همایش‌های این دانشگاه در اهواز برگزار شد.
«از مسجدسلیمان تا قله ریشن»
معرفی کتاب؛
کتاب «از مسجدسلیمان تا قله ریشن» به نویسندگی «عبدالرحیم سوارنژاد» اثری است که به شرح مقاومت و ایثار فرزندان مسجدسلیمان در دوران دفاع مقدس می‌پردازد.
تدارک تمهیدات لازم جهت برگزاری باشکوه راهپیمایی اربعین حسینی در خوزستان
معاون عمرانی استاندار خوزستان خبر داد؛
خانچی گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته و یکپارچگی مدیریت استان امسال شاهد برگزاری باشکوه اربعین حسینی در سطحی گسترده خواهیم بود.
برگزاری نشست روشنگری و بصیرت افزایی اساتید در خوزستان
صرامی از برگزاری نشست روشنگری و بصیرت افزایی اعضای شورای معاونین سازمان بسیج خوزستان و مسئولین کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های استان در اهواز خبر داد.
نماینده ولی فقیه در خوزستان: در جنگ اقتصادی باید به جوانان اعتماد کنیم
در همایش اعضای شبکه مدیریتی شجره طیبه صالحین؛
حجت الاسلام موسوی فرد گفت: رمز موفقیت مدیر توجه به توانمندی‌ها است؛ ما در دوران هشت سال دفاع مقدس به جوانان اعتماد کردیم و در جنگ اقتصادی نیز باید به جوانان اعتماد کنیم.
«جاذبه‌های گردشگری دفاع مقدس دزفول»
معرفی کتاب؛
کتاب «جاذبه‌های گردشگری دفاع مقدس دزفول» به نویسندگی «سید محمدمهدی آل طاها» اثری است که به معرفی ظرفیت های گردشگری دفاع مقدس در شهر دزفول می‌پردازد.
صدام به زباله دان تاریخ پیوست اما راه امام با قوت ادامه دارد
فرمانده قرارگاه راهبردی کربلا:
سردار خادم سیدالشهدا گفت: امروز می‌توانید به خاطر همین مقاومت، میزان محبوبیت امام خمینی را بین مردم منطقه و جهان ببینید اما صدام کجاست؟ او رفت و به زباله دان تاریخ پیوست اما راه مقدس امام با قوت ادامه دارد.
تجلیل از برگزیدگان کنگره شعر ایثار و پایداری در هندیجان
دومین کنگره سراسری شعر ایثار و پایداری در هندیجان با موضوعات خلیج فارس و جهاد و شهادت برگزار و از برگزیدگان این رویداد تجلیل شد.
«راشد»
معرفی کتاب؛
کتاب «راشد» به نویسندگی «هادی زرانژادیان» و «لیلا عسکریان» مجموعه‌ای است که به شرح زندگی و خاطرات «منصور راشدیان» می‌پردازد.
برگزاری همایش بزرگ چهارم خرداد در حسینیه ثارالله دزفول+ تصاویر
با حضور فرمانده کل ارتش انجام شد؛
همایش بزرگ چهارم خرداد به عنوان برنامه محوری این مناسبت ملی امروز با حضور امیر سرلشکر موسوی در حسینیه ثارالله دزفول برگزار شد.
صفحه  از ۵۶۹
پربیننده ها
آخرین اخبار