به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۰
استانها
عمومی
فرمانده دوران دفاع مقدس در سنندج:
فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: مدافعان حرم، برادران اهل تسنن و تشیع در مرزهای سوریه به عشق ایثار، شهادت و برای حفظ ارزش‌های نظام اسلامی در برابر متجاوزان داعشی ایستادگی و می‌جنگند.
سریالی درباره شهید «آبشناسان» ساخته می شود
در نشست با رییس رسانه ملی مطرح شد؛
در نشست رییس رسانه ملی با هنرمندان و چهره‌های شهر سنندج، فرزند شهید «آبشناسان» از رسانه ملی به دلیل ساخت سریالی درباره پدرش تشکر کرد.
امیر سرتیپ «حیدری»:
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برای پاسداری از کشورمان همه نیروهای مسلح انگشتانشان بر روی «ماشه» است و اگر دشمنان کوچک‌ترین خطایی و توطئه‌ای انجام دهند پاسخ کوبنده‌ای از طرف ما دریافت خواهد کرد.
رزمایش 2 روزه مدافعان حرم با نام سردار «ستار اورنگ» تنها شهید مدافع حرم «کهگیلویه وبویراحمد» با حضور 6 گردان بیت المقدس و 2 گردان امداد و نجات روزهای (پنجشنبه و جمعه) هفته‌جاری در منطقه «کوه وا» واقع در تیپ مستقل 48 فتح یاسوج برگزار خواهد شد.
23 فروردین؛
دومین یادواره شهدای مدافع حرم دلیجان چهارشنبه (23 فروردین) بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن(ع) این شهر برگزار می‌شود.
فرمانده سپاه ناحیه شاهرود گفت: دوسالانه اجلاسیه شهدای شهرستان با اجرای نمایش فصل شیدایی گروه هنری مهنّا در اردیبهشت‌ماه امسال برگزار می‌شود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان گفت: نخستین همایش «رزمندگان عملیات بیت‌المقدس» به عنوان برنامه پیش‌بینی شده به مناسبت سوم خردادماه سالروز آزادی خرمشهر در باغ موزه دفاع مقدس این شهرستان برگزار می‌شود.
ناگفته‌هایی از جان فشانی رزمندگان در عملیات کربلای 5
رزمنده خط شکن کربلای 5 در گفت‌و‌گو با دفاع پرس مطرح کرد؛
یکی از جوانان غواص در عملیات کربلای 5 برای باز کردن معبر، خود را روی سیم خاردارهای معبر میدان مین انداخت و گفت: بیایید از روی من عبور کنید هنگامی که دید رزمندگان نمی آیند آنها را به فاطمه زهرا (س) قسم می داد تا از رویش عبور کنند 400 نفر ازروی پیکر این شهید گذشتند و صبح پیکر مطهرش همانند حصیر سوراخ شده بود.
همراه با سه مسابقه کتابخوانی دیگر در قم؛
چهار مسابقه کتابخوانی از جمله مسابقه کتابخوانی با محوریت معرفی شهید «کمال کورسل» تنها شهید اروپایی دفاع مقدس به مناسبت گرامیداشت ایام این هفته در قم برگزار می شود.
مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم:
مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت:‌ با حفظ ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ناب حسینی می‌توانیم سبک زندگی اسلامی را در جامعه تعمیق کنیم.
صفحه  از ۱۷۲۲
پربیننده ها
آخرین اخبار