آرشیو سایر اخبار

رئیس جمهور ونزوئلا: آیت‌الله خامنه‌ای تحلیل دقیق و عمیقی از تحولات دنیا دارند

نیکلاس مادورو با تاکید بر اینکه دوستی ما با ایران واقعی و راهبردی است و نه موقت، به ملاقات‌های خود با رهبر معظم انقلاب اشاره و ایشان را فردی خردمند و فرزانه دانست و گفت: آیت الله خامنه‌ای تحلیل دقیق و عمیقی از جهان و تحولات آن دارند و ما همواره از رهنمود‌های ایشان استفاده می‌کنیم.

وزارت خارجه: رسوایی امروز آمریکا در مسأله فلسطین کمتر از شکست در طبس نیست

وزارت امور خارجه در بیانیه‌ای گفت: رسوایی امروز آمریکا در مسأله فلسطین کمتر از شکست نیرو‌های دلتا در طبس نیست؛ چنان که ۲۰۰ روز پس از کشتار غیرنظامیان و مردم بیگناه فلسطین، انتشار تصاویر کشف گور‌های دسته جمعی در بیمارستان‌های نوار غزه، موجب انزجار هرچه بیشتر افکار عمومی دنیا از رژیم اسرائیل و حامی اصلی آن یعنی دولت ایالات متحده شده است.

امضای ۵ سند همکاری میان ایران و سریلانکا

۵ سند همکاری بین مقامات عالی‌رتبه ایران و سریلانکا در زمینه‌های فرهنگی، سینمایی، گردشگری و علمی‌وفناوری در حضور «سید ابراهیم رئیسی» و «رانیل ویکرمسینگه» به امضا رسید.

پنج پیشنهاد ایران برای تقویت امنیت اطلاعات در جهان

احمدیان در دوازدهمین اجلاس بین‌المللی مقامات عالی کشورها در امور امنیتی، در سخنانی ضمن ارزیابی وضعیت کنونی امنیت اطلاعات در جهان، پنج پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران را برای کاستن از آسیب‌های ناشی از یکجانبه‌گرایی غرب در این عرصه مطرح کرد.

افتتاح ابرپروژه سد و نیروگاه «اومااویا» در سریلانکا

پروژه چند منظوره سد و نیروگاه «اومااویا» سریلانکا که مراحل طراحی و ساخت آن توسط شرکت‌های ایرانی انجام شده است، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های حوزه صادرات خدمات فنی-مهندسی کشور به شکل رسمی افتتاح و بهره‌برداری رسید.

دولت برای تعامل سازنده با مجلس آینده آماده است

حسینی گفت: در مجلس یازدهم در ۳ هفته باقیمانده بیشتر به بحث بودجه پرداخته می‌شود و مواردی نظیر پیشگیری از آسیب به زنان، بحث تجمعات و راهپیمایی‌ها که امیدواریم در این مجلس نهایی شود. خودمان را برای تعامل سازنده با مجلس آینده آماده می‌کنیم.
1 صفحه
پربیننده ها