آرشیو سایر اخبار

سردار کارگر: رسانه مهم‌ترین ابزار در میدان جنگ شناختی و ترکیبی دشمن است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به نقش رسانه‌ها برای مقابله با جنگ شناختی و ترکیبی دشمن گفت: زمانی می‌توانیم در این میدان نبرد موفق باشیم که از قدرت پدافندی و آفندی لازم برخوردار باشیم.

شیرپسرای ایرانی، متشکریم+ تصاویر

بسیاری از کاربران فضای مجازی به‌مناسبت پیروزی تیم ملی ایران مقابل تیم ملی ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا در قطر با استفاده از هشتگ‌های «پرچم بالاست»، «تیم ملی»، «ایران تبریک» و «غیرت ایرانی» واکنش نشان دادند.

سیمرغ در اوج+ تصاویر

بسیاری از کاربران فضای مجازی به پرتاب موفقیت‌آمیز سه ماهواره ایرانی با ماهواره‌بر «سیمرغ» واکنش نشان دادند و به تشویق سیستم موشکی کشور پرداختند.

سرلشکر باقری: شعر دفاع مقدس الهام گرفته از حماسه عاشورای حسینی است/ جوانان ایرانی موظف به دفاع از هویّت ملی و مبانی اعتقادی هستند

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی تأکید کرد: ادبیات و به‌ویژه شعر به عنوان هنری اثرگذار، توانسته است با تهییج و بسیج مردم در طول سالیان دفاع مقدس و پس از آن در توصیف و شرح رشادت‌ها و شهادت‌ها، تبیین و چرایی دفاع مقدس و دفاع از حریم آل الله بروز و ظهوری شایسته داشته باشد.

سردار کارگر: اعلام آمادگی دولت برای تعامل و همکاری در امور مربوط به دفاع مقدس و راهیان نور/ ترویج فرهنگ دفاع مقدس بیش از حمایت مادی به حمایت معنوی دولت نیاز دارد/ اقتدار امروز جمهوری اسلامی نشأت گرفته از دفاع مقدس است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از اعلام آمادگی دولت برای تعامل و همکاری در امور مربوط به دفاع مقدس و راهیان نور خبر داد و با تاکید بر اینکه، ما در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بیش از حمایت مادی به حمایت معنوی دولت نیاز داریم، گفت: اقتدار امروز جمهوری اسلامی نشأت گرفته از دفاع مقدس است.

فوتوتیتر/ انصارالله

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: کاری که ملت یمن و دولت انصارالله در پشتیبانی از مردم غزه انجام دادند، کار بزرگی بود. یمنی‌ها به مجاری حیاتی رژیم صهیونیستی ضربه زدند. آمریکا تهدید کرد، از آمریکا نترسیدند. وقتی که انسان از خدا بترسد، از غیر خدا نمی‌ترسد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: دفاع مقدس را یک بستر تاریخی هشت ساله نبینیم/ دفاع مقدس زیست جهان جدیدی برای رسیدن به تعالی است

حجت‌الاسلام خسروپناه گفت: نباید دفاع مقدس را یک بستر تاریخی هشت ساله ببینیم؛ دفاع مقدس چارچوب معرفتی و زیست جهان جدیدی است که می‌تواند ما را در همه عرصه‌ها به‌ویژه عرصه‌های امنیتی، نظام، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... مدد برساند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از نمایشگاه «دستاورد‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حوزه فضای مجازی» بازدید کرد

حجت‌الاسلام «خسروپناه» از نمایشگاه «دستاورد‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حوزه فضای مجازی» که در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دایر است، بازدید کرد.

ترند شدن هشتگ‌های «ناک اوت» و «باذن الله» در فضای مجازی/ هنوز انتقام سخت ما را ندیدید+ تصاویر

در سالگرد حمله موشکی سپاه به پایگاه هوایی «عین‌الاسد»، بسیاری از کاربران فضای مجازی با هشتگ‌های «ناک اوت» و «باذن الله» از این حمله یاد کردند و آن را شکستی بزرگ برای آمریکا دانستند.

سردار نائینی: ضرورت بهره‌مندی از فناوری‌های جدید ارتباطی در ترویج فرهنگ دفاع مقدس/ امروز میدان جنگ «فضای مجازی» و ابزار آن «تولید محتوا» و «ظرفیت رسانه‌» است

رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با اشاره به ضرورت بهره‌مندی از فناوری‌های جدید ارتباطی در ترویج فرهنگ دفاع مقدس گفت: یکی از مهم‌ترین جنبه‌های نهضت صد برابری کردن تولیدات دفاع مقدس، فعالیت ویژه در فضای مجازی با استفاده از ظرفیت‌های خلاقانه هنری و ادبی است.

رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس از نمایشگاه «دستاورد‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حوزه فضای مجازی» بازدید کرد

سردار سرتیپ «نائینی» از نمایشگاه «دستاورد‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حوزه فضای مجازی» که در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دایر است، بازدید کرد.

مراسم رونمایی از ۸ عنوان کتاب نقش استان‌ها در دفاع مقدس برگزار شد/ سرلشکر باقری: با بهره‌مندی از هوش مصنوعی با همرزمان شهیدم صحبت کردم

با حضور سرلشکر باقری مراسم رونمایی از ۸ عنوان کتاب نقش استان‌ها در دفاع مقدس در نمایشگاه «دستاورد‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حوزه فضای مجازی» برگزار شد.
1 صفحه
پربیننده ها