به روز شده در: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۵
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
در سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای صورت گرفت؛

اینفوگرافیک/ شهید «محسن فخری‌زاده»

همزمان با هفتم آذرماه مصادف با اولین سالگرد شهادت دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای و دفاعی «محسن فخری‌زاده» ریاست فقید سازمان پژوهش و نوآوری های دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، اینفوگرافیک این عنصر علمی کم‌نظیر توسط سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس طراحی و منتشر شد.
در سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای صورت گرفت؛

اینفوگرافیک/ شهید «علی چیت‌سازیان»

همزمان با چهارم آذرماه مصادف با سالروز شهادت سردار «علی چیت‌سازین»، اینفوگرافیک این شهید والامقام توسط سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس طراحی و منتشر شد.

اینفوگرافی شهیده «فاطمه اسدی»

اینفوگرافی شهیده «فاطمه اسدی» نخستین بانوی شهیده تفحص شده، از سوی سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس و در فضای مجازی و ماهواره‌ای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تولید و منتشر شد.
به مناسبت شکست حصر سوسنگرد؛

مسابقه بازی موبایلی خاک پاک

سازمان فضای مجازی سراج با مشارکت سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به مناسبت شکست حصر سوسنگرد از مسابقه موبایلی «خاک پاک» رونمایی کرد.
رئیس سازمان ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:

جلوگیری از تحریف دفاع مقدس، مهمترین ماموریت‌ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است/ مهلت ارسال آثار به جشنواره «فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی» تمدید شد

سرهنگ حیدری از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره «فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی» خبر داد و گفت: یکی از مهمترین ماموریت‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، جلوگیری از «تحریف دفاع مقدس» در فضای حقیقی و مجازی است.
در سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای صورت گرفت؛

اینفوگرافیک/ شهید «جمال محمدشاهی»

به مناسبت سالروز شهادت و شناسایی هویت شهید «جمال محمدشاهی» اینفوگرافی شهید، توسط سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس تولید و منتشر شد.
سرهنگ حیدری در مراسم اعلام هویت شهید جمال محمدشاهی؛

تولید محتوای دیجیتال با محوریت شهید جمال محمدشاهی طی روز های آینده

رئیس سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره ای: به محض اطلاع از خبر شناسایی هویت شهید جمال محمدشاهی شروع به تولید آثاری با محوریت ایشان کرده ایم.
مسئول مرکز فضای مجازی سپاه امام رضا (ع) خبر داد؛

برگزاری رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در خراسان رضوی

«امینی‌فر» گفت: سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج خراسان رضوی دوازدهم آبان با رقابت ۲۶ تیم در سه محور بازی موبایل، نرم‌افزار موبایلی و پویانمایی آغاز می‌شود.

تصاویر/ بازدید سرهنگ «حمید حیدری» از مرکز فرهنگی دفاع مقدس تبریز

سرهنگ «حمید حیدری» رئیس سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای ضمن بازدید از اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی، جلسه‌ای با سرپرست و مسئولان این اداره کل برگزار کرد و سپس با ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام از بخش‌های مختلف مرکز فرهنگی دفاع مقدس تبریز بازدید کرد.
رئیس سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای:

انتقال ارزش‌های دفاع مقدس رسالت مهم فعالان فضای مجازی است

«حیدری» گفت: تبیین و نشر ارزش‌ها، رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس یکی از رسالت‌های سنگینی است که بر عهده فعالان فضای مجازی کشور است.
پربیننده ها
آخرین اخبار