به روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
برنامه نمایش‌ سومین روز از جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در پردیس سینمایی ملت اعلام شد.
کد خبر: ۱۰۵۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷ - 26September 2016
به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، برنامه نمایش فیلم‌های بخش مسابقه ایران، مسابقه پویانمایی، مسابقه فیلم‌های مستند ایران و مسابقه کوتاه، مستند، پویانمایی بین‌الملل، روز دوشنبه 5 مهرماه بدین شرح است:

پردیس ملت-سالن یکمسابقه پویانمایی و ایران:

سانس اولساعت 16:30 - مسابقه پویانمایی: پویانمایی سینمایی «فرزندان آفتاب» به کارگردانی مسعود حمزه ای و علی احمدی

سانس دومساعت 18:45مسابقه ایران: فیلم سینمایی «تگرگ و آفتاب» به کارگردانی رضا کریمی

سانس سومساعت 21:30جلوه گاه نور: فیلم های: مادر_ اصغر بختیاری،سادات خانم_ حمید امینی،چلچراغ_ علیرضا فرد، گل نساء_ صغری مرادی،حکایت شیرین_ بهرام شعبانی،مرغابی‌های امام زمان (عج)_ ابوالفضل گلفام

پردیس ملت- سالن دومسابقه ایران و بین‌الملل:

سانس اولساعت 15–مسابقه بین الملل: فیلم سینمایی «شهید» به کارگردانی عبدالعلیم طاهر از عراق

سانس دومساعت 17مسابقه ایران: فیلم سینمایی «عین شین قاف» به کارگردانی قاسم جعفری

سانس سومساعت 19مسابقه بین‌الملل: فیلم سینمایی «فانی و از هم گسیخته» به کارگردانی نجدت انزور از کشور سوریه

سانس چهارمساعت 21مسابقه ایران: فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا

پردیس ملتسالن چهار - مسابقه فیلم‌های مستند ایران:

سانس اولساعت 15: «مثل پروانه عاشق»به کارگردانی مهدی میر تیموری، «از پیله تا پرواز» به کارگردانی محمدعلی یزدان پرست و «عروج بی خروش» به کارگردانی امیر مهریزدان

سانس دومساعت 17: «نشانی» به کارگردانی اصغر بختیاری، «خاک تشنه» به کارگردانی محمدعلی شعبانی و «نسل سوم» به کارگردانی محمدعلی رخشانی صابر

سانس سومساعت 19: «وطن مادر من» به کارگردانی محمدعلی رخشانی صابر، «74» به کارگردانی سیدستار چمنی گل و «با مرگ زندگی» به کارگردانی وحید فراهانی

سانس چهارمساعت 21: «آنجا کربلا شد» به کارگردانی محسن جهانی و محسن عقیلی و «آ 157» به کارگردانیبهروز نورانی پور

پردیس ملتسالن پنجمسابقه کوتاه، مستند و پویانمایی بین‌الملل:

ساعت 15 در این سالن کنفرانس مهمانان خارجی برگزار شد.

سانس اولساعت 16:30- کوتاه و پویانمایی خارجی:صراط (ترکیه)، طعم زندگی (عراق)، ابرمرد عراقی (عراق)، هسته زیتون (مصر)، دیوار (رومانی)، هشدار 3 دقیقه ای (انگلستان)، بازی جنگ (لهستان)، تو آمریکایی نیستی (افغانستان).

سانس دومساعت 18:30کوتاه ایرانی:«قضاوت» محمد اسفندیاری،«خوابی» آذر خرم، «دیوار کشی» احمد تیموری، «کچ» مهرداد حسنی،«خانه » رضا زهتابچیان ،« ننه هما » داود جلیلی ،« ملاقات شیشه‌ای » یوسف حاتمی‌کیا ،« دایو » حسین دارابی

سانس سومساعت 20:30مستند خارجی:« جنگ پیرامون ما »به کارگردانی عبدالله اومیش از کشور آمریکا و « شجایا » به کارگردانی محمد المغنی از فلسطین

لازم به ذکر است، دومین کارگاه آموزشی تخصصی «سینمای مقاومت» با حضور «حبیب احمدزاده» فیلم نامه نویس و استاد دانشگاه با موضوع «فلیم نامه نویسی» برگزار می‌شود. این کارگاه در دو کلاس، در کلاس اول ساعت 8:45 تا 10:30 با عنوان درس «چگونه دیدن» و کلاس دوم ساعت 10:45 تا 12:30 با عنوان درس «فرق آئین و نمایش» روز دوشنبه 5 مهرماه در سالن شماره سه پردیس ملت برپا خواهد شد. کارگاه‌های آموزشی تخصصی«سینمای مقاومت» به هنرجویان داخلی و خارجی اختصاص دارد.

گفتنی است؛ چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با شعار «تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی» به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس تا 9 مهرماه در پردیس سینمایی ملت برپاست.

انتهای پیام/ 121
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار