به روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۲
سرلشکر رحیم صفوی:
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در امور نیروهای مسلح گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر استعداد و خلاقیت نخبگان و دانشمندان داخلی، توانست ظرف مدت 30 سال راه صد ساله را طی کند.
کد خبر: ۱۴۲۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۲ - 18March 2014

اقتدار دفاعی ایران، ره صد ساله را 30 ساله طی کرد

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، سردار سرلشکر "سیدرحیم صفوی" دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در امور نیروهای مسلح با حضور در سازمان صنایع هوافضا از دستاوردهای این سازمان بازدید کرد و در جمع مسئولان و کارکنان این سازمان اظهار کرد: ایران توانست طی مدت ۳۰ سال، اقتدار و قدرت تهاجمی خود را به زورگویان و استکبار جهانی نشان دهد.

وی ادامه داد: هر کشوری که از نظر اقتدار نظامی در سطوح بالایی قرار داشته باشد، هیچ زورگویی نمیتواند آسیب یا تهدیدی به آن برساند، همانگونه که کشور ما با داشتن جوانان غیور توانسته از این منظر خود را مقتدر نشان دهد.

صفوی افزود: خدا را شاکریم که رهبری شجاع و مدبر به ما عطا فرمود که نهتنها فرمانده کل قوا، بلکه رهبریت امت اسلامی است.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در امور نیروهای مسلح با بیان اینکه دنیای امروز از نظر امنیت در بیثباتی به سر میبرد، گفت: نه دنبال جنگ میرویم و نه از جنگ استقبال میکنیم، اما مطمئنا خود را از لحاظ تجهیزات نظامی تقویت میکنیم تا هیچ دشمنی جرأت تهدید و تجاوز را به خود ندهد.

صفوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خاطرنشان کرد: از آنجا که هر یک از صنایع این مجموعه با نام شهدا مزین شده، بنابراین شایسته است به مناسبت سالگرد هر یک از این عزیزان با برپایی مراسم یادبودی، از مقام شامخ آنان و خانوادههای مکرم آنها تجلیل به عمل آید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار