به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۰
با همکاری بابایی و بهزاد؛
چهارمین جلد از کارنامه لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله با تحقیق و پژوهش گلعلی بابایی و حسین بهزاد توسط نشر ۲۷ بعثت چاپ می‌شود.
کد خبر: ۲۳۶۹۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵ - 25April 2017
چهارمین جلد کارنامه لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله چاپ می‌شودبه گزارش گروه سایر رسانه های دفاع پرس، چهارمین جلد از کارنامه لشکر ۲۷ محمدرسول الله در سال های دفاع مقدس با تحقیق و پژوهش گلعلی بابایی و حسین بهزاد تا چندی دیگر توسط نشر ۲۷ بعثت چاپ می‌شود.

کارنامه عملیاتی لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله، یکی از مجموعه هایی است که این ناشر چاپ می‌کند و تا به حال ۲ جلد اول آن چاپ شده است. این دو جلد، ۲ سال از حضور این لشکر را در سال‌های جنگ به صورت روزشمار در بر می گیرد. سومین جلد از این مجموعه هنوز چاپ نشده و منابع جلد چهارم کامل شده اند.

پس از ۲ جلد اول، نوبت به مطالب مربوط به عملیات خیبر است و می توان گفت، چهارمین جلد از این مجموعه، فعالیت‌ها و عملیات های لشکر ۲۷ را در سال چهارم جنگ ایران و عراق در بر می‌گیرد. این کتاب قرار است با نام «شراره های خورشید» چاپ شود. قرار است این کتاب در مراسمی رونمایی شود.

خاطرات پروانه چراغ‌نوروزی همسر شهید حسین همدانی هم از دیگر کتاب های جدید نشر ۲۷ است که قرار است در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شود. مصاحبه و گفتگوهای این کتاب با عنوان «خداحافظ سالار» به قلم حمید حسام نوشته و تدوین شده است.

«دیدار جان» اثر فاطمه وفایی زاده شامل زندگینامه سردار شهید مهدی بخشی از دیگر آثار جدید این ناشر است.
 
منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها