به روز شده در: ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۶
کتاب «شراره‌های خورشید» با محوریت شخصیت شهید همت و کارنامه عملیاتی لشکر ۲۷ محمد رسول الله روز سه‌شنبه ۲۸ شهریور رونمایی می‌شود.
کد خبر: ۲۵۶۶۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶ - 11September 2017
رونمایی «شراره های خورشید» اثر تازه «گلعلی بابایی»
به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، «شراره های خورشید» نوشته مشترک گلعلی بابایی و حسین بهزاد، با محوریت شخصیت شهید همت و کارنامه عملیاتی لشگر ۲۷ محمد رسول الله روز سه شنبه ۲۸ شهریور رونمایی می شود.

«شراره های خورشید» مجموعه رویدادهای متنوعی از کارنامه عملیاتی لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله (ص)، طی چهارماهه‌ پایانی سال ۱۳۶۲ را در بر می گیرد. در این اثر، حوادث و ماجراهای شگفت‌انگیزی از تاریخچه‌ لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله‌(ص) و واپسین ماه‌های حیات دنیوی فرمانده پرآوازه‌ آن، شهید محمد ابراهیم همت درج شده که عمده‌ آنها از جمله مهم‌ترین ناگفته‌های دوران دفاع مقدس بوده و برای اولین بار چاپ می شوند.

مراسم رونمایی این کتاب هفتمین برنامه رونمایی از کتاب های نشر ۲۷ بعثت خواهد بود که برای برگزاری آن از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرداران یزدی، ریوندی، ذوالقدر، کاظمینی، احسان حسنی، نادرطالب زاده، فرزندان و برادر شهید همت، برادر جاوید الاثر احمد متوسلیان، فرزندان شهید حسین همدانی و سردارخضرایی مسول باغ موزه دفاع مقدس دعوت شده است.

بازه‌ زمانی وقایع مندرج در این کتاب، از فردای خاتمه‌ عملیات والفجر چهار در جبهه‌ مریوان‌ ـ پنجوین شروع می شود و در سی‌امین روز اسفند سال ۱۳۶۲ و آخرین روزهای عملیات آبی ـ خاکی خیبر پایان پیدا می کند.

مراسم رونمایی از این کتاب روز سه شنبه ۲۸ شهریور از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در تالار سوره حوزه هنری واقع در تقاطع خیابان سمیه و حافظ برگزار می شود.
 
انتهای پیام/ 161
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها