گوشه‌ای از جنایات همکاران «رامین حسین‌پناهی»؛

هم‌وطنی که تروریست‌های کومله سرش را با مته سوراخ کردند و با آهن گداخته سوزاندند!

عناصر کومله با شلیک ۵۰ گلوله به هرکدام، این دو پاسدار ایرانی را به شهادت رساندند. تروریست‌های کومله در ابتدا سر شهید «قناد» را با مته سوراخ کرده و پشت‌سر او را با آهن گداخته سوزانده و پاهایش را قطعه‌قطعه کرده بودند.
کد خبر: ۲۹۷۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵ - 03July 2018

هم‌وطنی که تروریست‌های کومله سرش را با مته سوراخ و با آهن گداخته سوزاندند!به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، در هفته‌های اخیر عناصر ضد انقلاب و معاندین با همراهی برخی مزدوران داخلی‌شان در فضای مجازی، پروژه تطهیر و مظلوم جلوه‌دادن یک عنصر تروریستی به نام «رامین حسین‌پناهی» عضو گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله را کلید زده‌اند.

نام «کومله» را باید مترادف با «داعش» دانست؛ گروهکی تجزیه‌طلب و ضدایرانی که اعضایش در آدم‌کشی و جنایتکاری چیزی کمتر از داعشی‌ها نداشته و ندارند. اعضای این گروهک در مقطعی بویژه در دهه ۶۰ وحشیانه‌ترین جنایات را علیه مردم شمال‌غرب کشور مرتکب می‌شدند؛ از سر بریدن تا شمع آجین کردن و سوزاندن.

نگاهی گذرا به جنایت‌ها و شرارت‌های گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله، عمق دشمنی سرکردگان و عناصر این گروهک با مردم ایران و مردم انقلابی کردستان را عیان می‌کند.

در ذیل به گوشه‌ای از جنایت کومله‌ای‌ها یعنی همکاران رامین حسین‌پناهی اشاره شده است: عناصر کومله به وحشیانه‌ترین شکل ممکن دو پاسدار را به قتل رساندند. در ۱۸ خرداد ۱۳۵۹، ۲ تن از پاسداران به نام‌های «امیرهوشنگ قناد» و «حسینعلی گلین‌مقدم» در نوسود کرمانشاه به طرز وحشیانه‌ای توسط عناصر گروهک تروریستی کومله، به شهادت رسیدند.

جنایتکاران کومله این ۲ شهید را در تاریخ ششم دی ۱۳۵۸ در مسیر کرمانشاه به پاوه به گروگان گرفته بودند. این ۲ نفر از مدت‌ها پیش از آن گروگان گروهک تروریستی دیگری موسوم به دمکرات‌ها بودند که توسط آن‌ها به حزب کومله فروخته شده بودند.

عناصر کومله با شلیک ۵۰ گلوله به هرکدام، این ۲ پاسدار ایرانی را به شهادت رساندند. تروریست‌های کومله در ابتدا سر شهید «قناد» را با مته سوراخ کرده و پشت سرش را با آهن گداخته سوزانده و پاهایش را قطعه قطعه کرده بودند.

انتهای پیام/ 114

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار