به روز شده در: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱
امین صافی‌زاده مدیر روابط عمومی گروه هنر‌های تجسمی «روایت فتح» طی حکمی از سوی محمد حبیبی، سرپرست بنیاد فرهنگی «روایت فتح» با حفظ سمت به عنوان سرپرست روابط عمومی این بنیاد منصوب شد.
کد خبر: ۳۰۸۲۳۱
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱ - 10September 2018

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، طی مراسمی که امروز در محل این بنیاد برگزار شد، امین صافی زاده مدیر روابط عمومی گروه هنر‌های تجسمی روایت فتح با حفظ سمت به عنوان سرپرست روابط عمومی بنیاد فرهنگی «روایت فتح» جایگزین محمدرضا کردلو مدیر پیشین روابط عمومی این بنیاد شد.

در بخشی از حکم صافی زاده آمده است:

امید است در سایه توجهات حضرت بقیه الله (عج) و در جهت نیل به اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه فرهنگ و هنر و تعامل سازنده و موثر با اصحاب محترم رسانه موفق و منصور باشید.

بنا بر این گزارش صافی زاده هم اکنون مدیر روابط عمومی پنجمین جشنواره هنر مقاومت نیز هست.

بنیاد فرهنگی روایت فتح از مراکز فرهنگی وابسته به سازمان بسیج است که با دارا بودن زیر مجموعه‌های تخصصی نظیر انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس، انجمن هنر‌های تجسمی انقلاب و دفاع مقدس، انتشارات ساقی و روایت فتح، گروه مستند روایت فتح، شهرک سینمای انقلاب و دفاع مقدس، تماشاخانه سرو و مجتمع فرهنگی هنری اسوه با سابقه‌ای بیش از ۲ دهه رسالت انتقال ارزش‌ها و مفاهیم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را در قالب هنر و ادبیات بر عهده دارد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها